بنر اندیشه صبا در مقالات

ریزش بورس تا کجا ادامه دارد ؟ (تحلیل شاخص کل هم وزن)

ریزش بورس تا کجا ادامه دارد ؟ (تحلیل شاخص کل هم وزن)

شاخص کل هموزن مطابق تحلیل قبلی (مشاهده ی تحلیل 18 اسفند 1400) صعود تا سقف کانال زرد رنگ را تجربه نمود و از این ناحیه وارد فاز اصلاحی شد. اصلاحی که با ریزش شدید اکثر نمادهای بورسی طی ماه های اخیر همراه بوده است.

از این رو با توجه به اهمیت شرایط فعلی بازار در این نوشتار به تحلیل شاخص کل هم وزن و بررسی محتمل ترین سناریوهای این شاخص مهم بورسی پرداخته ایم.

تحلیل تکنیکال شاخص کل هم وزن

براساس داده های روزانه شاخص کل هموزن که روند کوتاه مدتش نزولی میباشد به نواحی حمایتی مهمی نزدیک شده است. نواحی حمایتی ای که میتوانند موجب پایان ریزش این شاخص بورسی شوند.

اولین حمایت مهم شاخص هموزن در حدود فعلی الی 387000 واحد قرار دارد. درصورت از دست رفتن این ناحیه ی حمایتی ، حمایت مهم بعدی باکس سبزرنگ یعنی حدود عددی 382000-367000 واحد میباشد.

در صورت حفظ هرکدام از نواحی یاد شده میتوان انتظار توقف ریزش و شکل گیری موج صعودی جدید در این شاخص(کلیت بازار سهام) را برای میان مدت داشت.

برای مشاهده تحلیل بیشتر وارد کانال تلگرام سیگنال شوید
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • وقتیکه هر روز مقدار زیادی پول از بورس خارج میشه چند تا خط که نمیتونه بورس و حمایت کنه. شما فکر میکنی که اون خطوط باعث حمایت میشن؟؟؟!!!!! چطوری شما کانال باز کردی که هیچی نمیدونی

  • سلام 👋
    وقتی ک روی دکمه ورود ب کانال تلگرام میزنم هیچ اتفاقی نمی افته ووارد کانال نمیشه