تحلیل تکنیکل ومعادن به همراه نمودار (22 آبان ماه 1398)

تحلیل تکنیکل ومعادن به همراه نمودار (22 آبان ماه 1398)

حرکت قیمت در کانال صعودی دیده می شود. هم اکنون قیمت با برخورد به کف کانال فرصت جذابی را فراهم آورده است. منطقه فعلی حمایت داینامیک برای سهم ومعادن محسوب می شود. از طرفی آرایش اندیکاتور نمایانگر اشباع فروش در این سهم بوده و خطوط سیگنال در آستانه صادر کردن تریگر خرید برای سرمایه گذاران است.

با اینحال ممکن است قبل از شروع حرکت صعودی قیمت تا حمایت قبلی خود در محدوده 420 تومان نیز نزول کند. در صورتی که حمایت 420 تومان شکسته شود، دیدگاه ما به روند سهم تغییر خواهد کرد.

افراد ریسک گریز تر در صورت تصمیم به ورود در این سهم می توانند تا شکست منطقه مقاومتی 455 تومان منتظر بمانند. در این حالت خط روند نزولی نیز شکسته خواهد شد. اهداف قیمتی در صورت تحقق سناریوی صعودی را می توان سقف کانال و مقاومت نمودار در نظر گرفت. بنابراین اهداف 510 و 540 تومان برای سهم ومعادن در دسترس خواهد بود.

تحلیل تکنیکل ومعادن به همراه نمودار (22 آبان ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • برای اهداف کوتاه مدت 750 رو امید هست و برای بلند مدتی ها تا سه ماهه اول سال آینده 1000 رو میشه از روند نمودارها فهمید البته اگر به نمودار ها اعتمادی باشد

  • روح الله سلطانی

   ممنون از اینکه دیدگاه خود در خصوص تحلیل تکنیکال ومعادن را با ما به اشتراک گذاشتید.

 • حسن 2koohe

  باسلام،امیدوارم درباره شرکتهای پتروشیمی تحلیل وکدال داشته باشید.ازجمله شلرد،شپترو،نوری….باتشکر

  • کارشناس تیم سیگنال

   سلام دوست عزیز. درخواستتون به تیم تحلیل منتقل میشه. با ما همراه باشید.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
24 مهر 1400