تحلیل تکنیکال کخاک

تحلیل تکنیکال کخاک

شرکت صنایع خاک چینی ایران با نماد کخاک در گروه سایر محصولات کانی غیر فلزی قرار دارد و در زمینه فرآوری و تغلیظ انواع کائولن فعالیت می نماید. در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد از منظر تکنیکال خواهیم پرداخت.

نمودار
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

با توجه به ایجاد کف های بالاتر در نمودار فوق احتمال تغییر روند نزولی به صعودی قوت گرفته اما باید به نکاتی توجه داشت. در انتهای نمودار یک کانال صعودی مینور مشاهده می کنید که به نظر قیمت هنوز نتوانسته از سقف این کانال عبور کند و در حال نزدیک شدن به اولین حمایت خود در حوالی 1500 تومان می باشد در واقع شرط ادامه رشد قیمت حفظ حمایت مذکور و خروج مشخص و با قدرت از حصار این کانال می باشد، که در این صورت می توان مهم ترین مقاومت بعدی بر سر راه قیمت را ، مقاومت سطح استاتیک 2100 تومان دانست. اما در صورت عدم خروج قیمت از سقف این کانال در اولین مرحله حمایت 1500 تومان و پس از آن حمایت کف کانال صعودی حائز اهمیت خواهد بود و این احتمال وجود دارد که قیمت یک بار دیگر به سمت کف کانال صعودی طی مسیر کند.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه