تحلیل تکنیکال کحافظ

تحلیل تکنیکال کحافظ

شرکت کاشی و سرامیک حافظ با نماد کحافظ در بازار دوم بورس و در گروه کاشی و سرامیک قرار دارد و در زمینه احداث و خرید و نصب و راه اندازی و بهره برداری کارخانجات ، ساخت انواع کاشی و سرامیک، وسایل بهداشتی و چینی و صنایع جانبی و وابسته به آن، بطور کلی هرنوع تاسیسات و تجهیزات و واحدهایی که مربوط به تولیدات موضوع شرکت باشد، اکتشاف استخراج .بهره برداری و اخذ پروانه بهره برداری برای کلیه معادن مورد نیاز، فعالیت می کند.

در طی معاملات امروز، این نماد با صف خرید همراه بود و تعداد 11.8 میلیون برگ سهم مابین خریداران و فروشندگان دست به دست شد در حالی که میانگین حجم ماه اخیر این نماد تا به امروز عدد 2.28 میلیون برگ سهم را نمایش می دهد . همچنین این نماد امروز با 21800 میلیون ریال ورود پول حقیقی همراه و قدرت خریداران در پی معاملات امروز 4.5 برابر از قدرت فروشندگان بیشتر بود.

در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.

در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

در تصویر فوق موقعیت فعلی نمودار را بر روی حمایت 350 الی 300 تومانی می توان یافت که مدتی بر روی این ناحیه در حال درجا زدن است و امروز تحرکات مثبتی را بر روی این ناحیه از سمت خریداران مشاهده کردیم. در واقع به شرط حفظ این ناحیه می توان انتظار بهبود تقاضا را در آینده در این نماد داشت که در این صورن مقاومت بعدی برای قیمت در ناحیه مقاومتی 550 الی 610 تومان قرار خواهد داشت . هم چنین در صورت از دست رفتن ناحیه حمایتی 300 تومان ، حمایت بعدی در محدوده 200 الی 220 تومانی قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه