ومعادن در محدوده مقاومتی مهم

ومعادن در محدوده مقاومتی مهم

هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با نماد ومعادن و در گروه استخراج کانه های فلزی قرار دارد و عمدتا در دو صنعت استخراج کانه های فلزی با 66 درصد  و فلزات اساسی با 17 درصد وصنعت برق و انرژی با 2 درصد و شرکتهای سرمایه گذاری با 9 در صد از بهای تمام شده کل پرتفوی، به طور کلی در 58 شرکت سرمایه گذاری نموده است.

قبل از به روز رسانی این تحلیل شما می توانید آخرین تحلیل این نماد را از اینجا مطالعه فرمایید. با توجه به تحلیل گذشته و رسیدن قیمت به هدف مورد نظر در ادامه به بررسی نمودار این نماد با داده های جدید به وجود آمده خواهیم پرداخت.

نمودار
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همانطور که انتظار میرفت ، قیمت پس از شکست خط ترند نزولی قرمز رنگ و مقاومت سطح 1000 تومان به اولین هدف خود در حوالی 1300 تومان دست یافت و امروز شاهد افزایش حجم معاملات در این ناحیه بودیم. همچنین با به روز رسانی داده های جدید حرکت قیمت را می توان در یک کانال صعودی یافت که موقعیت فعلی آن در نزدیکی خط میانی این کانال می باشد و تا زمانی که زیر این ناحیه قرار دارد، خط میانی کانال برای قیمت نقش مقاومت را ایفا خواهد کرد، علاوه بر این هنوز قیمت نتوانسته از سد مقاومتی 1300 الی 1340 تومان که سقف تاریخی نماد نیز محسوب می شود عبور کند ، هم چنین به نظر می رسد تمایل خریداران برای خریدهای جدید در این نواحی کاهش یافته و خریداران جدید منتظر واکنش قیمت به این ناحیه می باشند.

لذا شرط ادامه صعود را می توان گذر از خط میانی کانال و هم زمان گذر از مقاومت 1300 الی 1340 تومان و تثبیت روی آن دانست. قابل به ذکر است در صورتی که قیمت نتواند از این ناحیه مقاومتی عبور کند می تواند موقتا وارد فاز اصلاحی شود و در این صورت مهم ترین حمایت برای آن، ناحیه 1000 تومان و کف کانال صعودی خواهد بود هم چنین در صورت عبور موفق قیمت از مقاومت 1300 الی 1340 تومان و تثبیت روی آن هدف بعدی قیمت در امتداد سقف کانال احتمالا قرار خواهد گرفت.

به نظر شما کاربر محترم، در جدال پیش روی خریداران و فروشندگان ، کدام گروه پیروز خواهند شد . نظرات ارزشمند خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • با سلام؛ ضمن قدردانی از تحلیل ارائه شده؛ فکر کنم با توجه به فشار عرضه سهم و با توجه به افزایش سرمایه پیش رو؛ و عدم استقبال سهامداران از افزایش سرمایه به علت روند طولانی آن؛ سهم قادر به شکست مقاومت مورد اشاره نخواهد بود.

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه