بنر اندیشه صبا در مقالات

تحلیل تکنیکال شبندر (13 اردیبهشت 1402)

تحلیل تکنیکال شبندر (13 اردیبهشت 1402)

تحلیل ارائه شده از نماد شبندر در 10 مهر 1401

نماد شرکت پالایش نفت بندرعباس (شبندر) پس از ناکامی در گذر از مقاومت بسیار مهم خود در حدود قیمتی 860 تومان طی دو ماه اخیر ریزش حدود 22 درصدی را تجربه نموده است.
در این نوشتار تحلیلی به بررسی آخرین وضعیت این نماد گروه فرآورده های نفتی که معاملاتش بر روی شاخص کل بورس هم تاثیر بسزایی دارد، پرداخته ایم.

براساس داده های روزانه مادامی که نوسانات نماد شبندر ورای خط روند صعودی آبی رنگ باشد ، روند میان مدت سهم کماکان روندی صعودی میباشد. در همین راستا و در شرایط فعلی بازار مهمترین ناحیه ی حمایتی سهم در حدود قیمتی 650-600 تومان(باکس سبزرنگ) واقع شده است که حفظ این ناحیه ی حمایتی میتواند موجب شکل گیری نوسانات مثبت صعودی در سهم گردد. همچنین لازم به ذکر است در صورت تحقق سناریوی صعودی یاد شده مهمترین مقاومت پیش روی سهم در میان مدت کماکان حدود قیمتی 860 تومان میباشد.

بروزرسانی تحلیل شبندر ( 17 آبان 1401)

شبندر طی 23 روز کاری اخیر با رشد بیش از 40 درصدی از ناحیه‌ی حمایتی اعلامی در آخرین تحلیل به هدف تحلیل دست پیدا کرده است و در حال حاضر در حوالی سقف تاریخی خود در نوسان میباشد.

نمودار روزانه شبندر-17 آبان 1401

شایان ذکر است روند میان مدتی قیمت سهم مادامی‌که نوسانات قیمت ورای خط روند صعودی آبی رنگ قرار دارد ، روندی صعودی میباشد.

آخرین اخبار و اطلاعیه‌های نماد شبندر

بروزرسانی تحلیل شبندر | 13 اردیبهشت 1402

در ادامه‌ی تحلیل‌های قبلی شبندر و در کوتاه مدت ، ناحیه‌ی مهم حمایتی این نماد (که جهت تداوم روند صعودی فعلی حائز اهمیت می‌باشد) در حدود قیمتی 1330-1250 تومان (باکس سبزرنگ) واقع شده است.
حفظ ناحیه‌ی مذکور میتواند تداوم رشد قیمت تا حدود قیمتی 1650 و کانال 1800 تومان را در پی داشته باشد.
همچنین شایان ذکر است کماکان خط روند صعودی آبی رنگ مهمترین حمایت میان مدتی سهم به شمار می‌آید.

نمودار روزانه شبندر-13 اردیبهشت 1402
جدیدترین تحلیل نمادهای بورسی در کانال تلگرام تحلیل با سیگنال
برچسب‌ها
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • تحلیل بنیادی بصورت pdf لطفا به ایمیل هم ارسال فرمایید تا به دانشجویان ارائه بدهم

 • pe سهم در حال حاضر روی۳ کار به رشد نداریم تکنیکال شما احتمال می دهید بشه ۴۰۰ تومان یعنی peبشود ۱.۳ خودتون یکم فکر کنید بعد متن انتشار بدهید ، زشته بخدا

  • ممنون از نظر شما
   در این قسمت تحلیل‌ها صرفا دید تکنیکالی روی سهام داریم؛ ناگفته نماند که P/E فوروارد سهم ممکن است با توجه به شرایط جامعه و اقتصاد تغییر کند.

  • بر اساس تحلیل من سهم قچار آماده صعود صد در صدی هست؛
   لطفا شما هم یه تحلیل بذارید از این سهم

 • شبندر حمایت محکمی روی ۸۸۰ تومان ایجاد کرده و با توجه به قیمت های جهانی و خریدهای خوب حقوفی طی ۴ ماه اخیر، خیلی بعیده که ۸۸۰ تومان رو از دست بده. حدس بنده اینه که تا قبل از مجمع ، هزار تومان رو رد کنه و بالای هزار تثبیت بشه.

 • عرض سلام و خداقوت خدمت عزیزان در گروه تحلیلی سیگنال. اگر امکانش هست تحلیل کاملی از نماد لپارس بزارید و اطلاعاتی هم در مورد افزایش سرمایه اش بدید. ممنون