بروزرسانی تحلیل تکنیکال شبندر | 20 خرداد 1403

بروزرسانی تحلیل تکنیکال شبندر | 20 خرداد 1403

بروزرسانی تحلیل تکنیکال شبندر | 20 خرداد 1403

شبندر یک گام دیگر به ناحیه‌ی حمایتی اعلامی نزدیکتر شده است.

شبندر
نمودار هفتگی شبندر – 20 خرداد 1403

بروزرسانی تحلیل تکنیکال شبندر | 7 خرداد 1403

شبندر در حال نزدیک شدن به ناحیه‌ی حمایتی اعلامی در تحلیل 1 خرداد 1403 میباشد.

شبندر
نمودار هفتگی نماد شبندر – نمای نزدیک – 7 خرداد 1403

تحلیل تکنیکال شبندر | 1 خرداد 1403

همانطور که در نمودار هفتگی نماد شبندر ملاحظه میفرمایید این نماد به نظر در حال تکمیل یک سیکل حرکتی (مشابه گذشته‌ی خود) میباشد.

شایان ذکر است بر اساس همپوشانیِ داده‌های مختلف تکنیکی حمایت مهم نماد در اشل میان‌مدت در حدود قیمتی 915-780 تومان (باکس سبزرنگ) واقع شده است. حمایتی که میتوان از آن به عنوان مهم ترین ناحیه‌ی حمایتی سهم در اشل میان‌مدت و حتی بلندمدت یاد کرد.

نمودار هفتگی نماد شبندر
نمودار هفتگی نماد شبندر – 1 خرداد 1403
RSI هفتگی شبندر
RSI هفتگی شبندر – 1 خرداد 1403

بروزرسانی تحلیل شبندر ( 17 آبان 1401)

شبندر طی 23 روز کاری اخیر با رشد بیش از 40 درصدی از ناحیه‌ی حمایتی اعلامی در آخرین تحلیل به هدف تحلیل دست پیدا کرده است و در حال حاضر در حوالی سقف تاریخی خود در نوسان میباشد.

نمودار روزانه شبندر-17 آبان 1401

شایان ذکر است روند میان مدتی قیمت سهم مادامی‌که نوسانات قیمت ورای خط روند صعودی آبی رنگ قرار دارد ، روندی صعودی میباشد.

تحلیل ارائه شده از نماد شبندر در 10 مهر 1401

نماد شرکت پالایش نفت بندرعباس (شبندر) پس از ناکامی در گذر از مقاومت بسیار مهم خود در حدود قیمتی 860 تومان طی دو ماه اخیر ریزش حدود 22 درصدی را تجربه نموده است.
در این نوشتار تحلیلی به بررسی آخرین وضعیت این نماد گروه فرآورده های نفتی که معاملاتش بر روی شاخص کل بورس هم تاثیر بسزایی دارد، پرداخته ایم.

براساس داده های روزانه مادامی که نوسانات نماد شبندر ورای خط روند صعودی آبی رنگ باشد ، روند میان مدت سهم کماکان روندی صعودی میباشد. در همین راستا و در شرایط فعلی بازار مهمترین ناحیه ی حمایتی سهم در حدود قیمتی 650-600 تومان(باکس سبزرنگ) واقع شده است که حفظ این ناحیه ی حمایتی میتواند موجب شکل گیری نوسانات مثبت صعودی در سهم گردد. همچنین لازم به ذکر است در صورت تحقق سناریوی صعودی یاد شده مهمترین مقاومت پیش روی سهم در میان مدت کماکان حدود قیمتی 860 تومان میباشد.

نمودار روزانه شبندر
نمودار روزانه شبندر – 10 مهر 1401
آخرین اخبار و اطلاعیه‌های نماد شبندر
جدیدترین تحلیل نمادهای بورسی در کانال تلگرام تحلیل با سیگنال
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • تحلیل بنیادی بصورت pdf لطفا به ایمیل هم ارسال فرمایید تا به دانشجویان ارائه بدهم

 • pe سهم در حال حاضر روی۳ کار به رشد نداریم تکنیکال شما احتمال می دهید بشه ۴۰۰ تومان یعنی peبشود ۱.۳ خودتون یکم فکر کنید بعد متن انتشار بدهید ، زشته بخدا

  • ممنون از نظر شما
   در این قسمت تحلیل‌ها صرفا دید تکنیکالی روی سهام داریم؛ ناگفته نماند که P/E فوروارد سهم ممکن است با توجه به شرایط جامعه و اقتصاد تغییر کند.

  • بر اساس تحلیل من سهم قچار آماده صعود صد در صدی هست؛
   لطفا شما هم یه تحلیل بذارید از این سهم

 • شبندر حمایت محکمی روی ۸۸۰ تومان ایجاد کرده و با توجه به قیمت های جهانی و خریدهای خوب حقوفی طی ۴ ماه اخیر، خیلی بعیده که ۸۸۰ تومان رو از دست بده. حدس بنده اینه که تا قبل از مجمع ، هزار تومان رو رد کنه و بالای هزار تثبیت بشه.

 • عرض سلام و خداقوت خدمت عزیزان در گروه تحلیلی سیگنال. اگر امکانش هست تحلیل کاملی از نماد لپارس بزارید و اطلاعاتی هم در مورد افزایش سرمایه اش بدید. ممنون