تحلیل تکنیکال خساپا

تحلیل تکنیکال خساپا

سهام خساپا پس از  کف سازی چندماهه در کانال 140تومان از بهمن ماه سال 1400 با شروع موج صعودی جدید خود که تا اواسط فروردین ماه به طول انجامید توانست صعود تا کانال 240 تومان را تجربه کند (رشد حدود 70 درصدی قیمت)

مقاومتی که سد راه صعود بیشتر خساپا شد

همانطور که در تصویر ملاحظه می‌نمایید کانال 240 تومان (باکس قرمز رنگ) از منظر تکنیکی مقاومت مهم و محکمی برای نماد خساپا به شمار می‌رود. مقاومتی که گذر از آن می‌تواند موجب ورود خریداران جدید و افزایش تقاضا در سهم گردد.

برای دیدن تصویر با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید.

ریزش قیمت خساپا تا کجا ادامه دارد؟

برای دیدن تصویر با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید.

حمایت مهم خساپا در کوتاه مدت در حدود قیمتی 195-175 تومان(باکس سبز رنگ) قرار دارد که میتوان امیدوار به پایان موج نزولی فعلی در این ناحیه ی قیمتی بود.
همچنین لازم به ذکر است در صورت تداوم روند نزولی فعلی حمایت مهم میان مدتی این نماد بورسی در حدود قیمتی  147 تومان و خط روند صعودی میان مدتی واقع شده است.

اهداف قیمتی خساپا در سناریوی صعودی

در سناریوی صعودی در صورت تثبیت قیمت خساپا ورای مقاومت های مهم کانال 240 تومان در میان مدت میتوان انتظار صعود قیمت تا اهداف حدود 292 و 346 تومان را داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه