تحلیل تکنیکال صبا(درخواستی کاربران)

تحلیل تکنیکال صبا(درخواستی کاربران)

شرکت سرمایه گذاری صبا تامین با نماد صبا در گروه سرمایه گذاری ها قرار دارد و در زمینه خرید ، فروش و پذیره نویسی سهام شرکتهای پذیرفته شده در بورس و خارج از بورس و خرید و فروش کالای قابل معامله در بورس کالا در داخل و خارج از کشور خرید و فروش انواع اوراق بهادار و مشارکت ، فعالیت می نماید .

در ادامه به بررسی نموار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.

در ادامه به بررسی نموار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید پس از عبور قیمت از حمایت خط کانال داینامیک، اولین حمایت مهم قیمت در حوالی سطح 465 الی 500 تومان قرار دارد که باید دید در این ناحیه قدرت خریداران و فروشندگان به چه صورت خواهد بود . در حال حاضر روند قیمتی در گرو تصمیمات خریداران و فروشندگان است و به نظر می رسد موقتا قدرت در دست فروشندگان قرار دارد. در همین راستا با نزدیک شدن قیمت به این ناحیه و به شرط حفظ این ناحیه حمایتی می توان در آینده به دنبال شواهد بیشتری مبنی بر تضعیف فروشندگان بود، همچنین شکست خط ترند نزولی سبز رنگ که در محدوده پایانی نمودار کشیده شده است را نیز می توان به عنوان یک آلارم مثبت در نظر گرفت اما برای تغییر روند به صعودی کافی نخواهد بود. در صورت شکست خط ترند نزولی سبز رنگ قیمت با مقاومت های خطوط کانال و سطح مقاومتی 660 الی 700 تومان رو به رو خواهد بود.برای ایجاد احتمال روند صعودی به تثبیت قیمت بر روی حمایت 660 الی 700 تومان نیاز خواهد بود.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه