تحلیل تکنیکال شرکت البرز دارو دالبر (3 دی ماه 1398)

تحلیل تکنیکال شرکت البرز دارو دالبر (3 دی ماه 1398)

شرکت البرز دارو به عنوان بزرگترین تولید کننده داروهای قلبی و عروقی و پنجمین تولید کننده بزرگ دارو در ایران شناخته می شود.

این شرکت سال 1355 تحت عنوان “اینترنشنال پروداکتس” تاسیس شد. سال 1358 به “تولی فارما” و در نهایت سال 1363 به “البرز دارو” تغییر نام داده است. شرکت البرز دارو در سال 1375 به سهامی عام تبدیل و با نماد “دالبر” در بورس اوراق بهادار تهران در گروه “مواد و محصولات دارویی” درج گردید.

عمده فعالیت این شرکت تولید و فروش مواد دارویی، غذایی و مواد آرایشی بهداشتی است.

بررسی این نماد از لحاظ تکنیکالی نشان می دهد که سهم درون یک موج انگیزشی بلند مدت در موج اصلاحی 4 از 3 خودش قرار دارد و بعد از تکمیل کردن این اصلاح می تواند در قالب موج 5 ، اهداف 1760 تومان ( حوالی سقف قبلی) در گام اول و سپس 2200 تومان (نقطه مهم مقاومتی) و در نهایت 2900 تومان را ببیند. (شرط فعال شدن هر هدف تثبیت روی مقاومت قبلی می باشد.)

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید.

در صورتی که روند اصلاحی قیمتی- زمانی سهم ادامه دار باشد و حمایت سیر صعودی از دست برود، اصلاح از نوع ترکیبی خواهد شد و می توان از قیمت های 1300 تومان و 1200 تومان و درنهایت 1080 تومان به عنوان حمایت های سهم نام برد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران