بنر اندیشه صبا در مقالات

روبل روسیه در مقابل دلار تقویت خواهد شد

روبل روسیه در مقابل دلار تقویت خواهد شد

با شروع جنگ اوکراین ارزش روبل روسیه RUB در مقابل دلار ریزش شدیدی داشت و بسیاری گمان می‌کردند قیمت دیگر نمی‌تواند به سطوح قبل از جنگ برگردد اما با تمهیداتی که بانک مرکزی این کشور در پیش گرفت، به خوبی موفق شد، ارزش روبل را تقویت کند.

کانال تحلیل با سیگنال

تحلیل تکنیکال روبل روسیه (USD/RUB) (هفتگی) | 31 اردیبهشت 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

نمودار فوق از تقسیم دلار آمریکا بر روبل روسیه بدست آمده، بدین معنی که، هرچه قیمت در نمودار فوق بالاتر رود ارزش روبل کمتر شده و هر چه قیمت پایین‌تر بیاید، ارزش روبل بیشتر خواهد شد؛ برای درک بهتر در نمودار بعدی این روند را به صورت معکوس بررسی کرده‌ایم.

نمودار فوق در حال حاضر در نزدیکی یک محدوده مقاومتی قرار گرفته و با از دست روند خط روند مشخص شده، قیمت به محدوده‌های پایین‌تر سقوط خواهد کرد، که نشانه تقویت روبل خواهد بود.

در حال حاضر هر دلار آمریکا 80 روبل روسیه ارزش دارد، با آنالیز و تحلیل نمودار فوق، پیش‌بینی می‌کنیم ارزش هر دلار امریکا به 47 روبل روسیه سقوط خواهد کرد.


تحلیل تکنیکال روبل روسیه (RUB/USD) (هفتگی) | 31 اردیبهشت 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

نمودار فوق از تقسیم روبل روسیه بر دلار آمریکا بدست آمده، بدین معنی که، هرچه قیمت در نمودار فوق بالاتر رود ارزش روبل بیشتر شده و هر چه قیمت پایین‌تر بیاید، ارزش روبل کمتر خواهد شد؛ این نمودار دقیقا معکوس نمودار قبلی می‌باشد و برای درک بهتر شما بررسی و آنالیز گشته است.

در نمودار فوق، قیمت در نزدیکی یک محدوده حمایتی قدرتمند قرار گرفته و با رسیدن به این محدوده حمایتی انتظار داریم بتواند از محدوده‌های سقف قبلی نیز عبور کرده و به محدوده قبل از ریزش سال 2014 برگردد.

بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *