تحلیل تکنیکال بجهرم

تحلیل تکنیکال بجهرم

توسعه مولد نیرو گاهی جهرم با نماد بجهرم در گروه عرضه برق ، گاز، بخار و آب گرم قرار دارد و در زمینه مشاوره و اجراء کلیه پروژه های ساختمانی، عمرانی، صنعتی، کشاورزی و خدمات مرتبط با موضوع شرکت و همچنین مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی و خارجی و داخلی و دولتی و خصوصی در زمینه های مذکور، فعالیت می کند.

امروز شاهد معاملات خوبی در گروه عرضه برق، گاز، بخار و آب گرم بودیم ، که در ادامه  آن نماد بجهرم نیز معاملات خود را با صف خرید همراهی کرد و در طی این معامالات تعداد نزدیک به 32 میلیون برگه سهم مابین خریداران و فروشندگان جا به جا شد چیزی ر حدود 2.5 برابر میانگین حجم یک ماه گذشته و هم چنین قدرت خریداران 2.12 برابر بیشتر از فروشندگان بود که باعث ورود 6620 میلیون ریال پول حقیقی در این نماد شد.

در ادامه به بررسی نودار قیمتی این نماغد خواهیم پرداخت.

نمودار
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همانطور که شاهد نمودار این نماد هستید، بجهرم از تازه وارد های بازار می باشد و فاقد دیتای کافی برای تحلیل تکنیکال است ، لذا از تحلیل به روش تئوری اموج و نسبت های فیبوناچی در این تحلیل کمک گرفته ایم.

پس از رسیدن قیمت به ناحیه حمایتی متشکل از چند نسبت فیبوناچی در محدوده قیمتی 160 الی 170 تومان شاهد افزایش تقاضا در این نماد هستیم ، همچنین ضعف فروشندگان نیز در این محدوده مشخص است و از دید تئوری امواج احتمال تکمیل موج E  از الگوی دیامتریک و شروع موج F در تصویر به نمایش کشیده شده است.

در واقع به شرط حفظ حدوده حمایتی مذکور و گذر قیمت در مرحله اول از خط ترند نزولی قرمز رنگ (مینور) احتمالا شاهد افزایش بیشتر تقاضا در این نماد باشیم که در این صورت مهم ترین مقاوتهای بین راه قیمت در امتداد خط ترند نقطه چین قرمز رنگ(ماژور) و پس از آن سطح 225 الی 235 تومان ، حضور دارند.

گزارش بازار سهام و آپدیت تحلیل‌ها هر روز در کانال تلگرام تحلیل با سیگنال

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *