برترین ارزهای دیجیتال هفته | 23 بهمن 1399

برترین ارزهای دیجیتال هفته | 23 بهمن 1399

این هفته را باید هفته آلت کوین ها دانست که در آن برخی ارزها با رشد بیش از صد درصدی همراه شدند.  با انتشار خبر سرمایه گذاری تسلا در بیت کوین به مبلغ 1.5 میلیارد دلار، بیت کوین در یک جهش قیمتی از مرز 42000 دلار گذشت و سقف قیمتی جدیدی را ثبت نمود.

بیت کوین در این هفته با %20 رشد به محدوده 48000 دلار وارد شد و اتریوم نیز با رشد 9 درصدی سقف جدیدی را در محدوده 1800 دلار ایجاد نمود. در بازار آلت‌کوین‌های با ارزش بیش از یک میلیارد دلار، آواکس (AVAX) با %235 رشد در جایگاه اول قرار داشته و پس از آن آیوتا (IOTA)، بیت تورنت (BTT)، ای گلد (EGLD) لونا (LUNA)، باینانس کوین (BNB) و کاردانو (ADA) با افزایش بیش از صد درصدی مواجه شدند. در آن سوی بازار اوما (UMA) با %14 و سوشی (SUSHI) با حدود %6 بیشترین افت را داشته‌اند.

در ادامه به معرفی ارزهایی می‌پردازیم که بیشترین احتمال رشد را در هفته آینده خواهند داشت.

بیت کوین کش (BCH)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید

بیت کوین کش در میانه مسیر صعودی خود به سمت سقف کانال می‌باشد و با  توجه به همگرایی در اندیکاتورهای مکدی و RSI به نظر نمی‌رسد قصد متوقف شدن داشته باشد بنابراین می‌توان اولین هدف قیمت را رسیدن به قله قبلی دانست

بیت کوین اس وی (BSV)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید

بیت کوین اس وی توانست خط روند نزولی بلند مدت خود را بشکند و در بالای آن تثبیت شود. همان گونه که در تحلیل قبلی این ارز اشاره کردیم هدف قیمت می‌تواند رسیدن به سقف کانال تاریخی باشد اما با توجه به قرارگیری RSI در زیر محدوده هیجان خرید نمی‌توان انتظار حرکتی شارپ را در نمودار داشت و بنابراین مقاومت های پیش روی قیمت را می‌توان به عنوان هدف های پیش رو درنظر گرفت.

کریپتو کام (CRO)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید

ارز CRO با تشکیل یک الگوی دوقلو کف روند نزولی کوتاه مدت خود را به پایان رسانده است. تایید الگو پس از شکست خط گردن در محدوده 0.085  خواهد بود، اما با توجه به وقوع واگرایی مثبت در اندیکاتور مکدی می‌توان به تایید الگو امیدوار بود. هدف الگو صعود به اندازه عمق یکی از قله‌ها می‌باشد. اما در بلند مدت می‌توان به شروع یک روند صعودی پایدار در قیمت امیدوار بود که اهداف بلند پروازانه تری را در پیش روی قیمت خواهد گذاشت.

دش (DASH)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید

دش به تازگی از خط میانی کانال قیمتی خود عبور کرده است. وقوع واگرایی منفی در مکدی نشانه خوبی برای قیمت نخواهد بود. اما با توجه به حضور RSI در محدوده هیجان خرید شکست خط واگرایی در مکدی دور از ذهن نخواهد بود. در آن صورت سیگنال پرقدرتی برای دش صادر خواهد شد که قیمت را به سقف کانال خود می رساند.

لایت کوین (LTC)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید

لایت کوین را مدت‌هاست دنبال می کنیم این ارز از یک روند نزولی بلند مدت خارج شده و با تشکیل یک روند صعودی در حال پشت سر گذاشتن قله های قیمتی پیشین خود می‌باشد. قیمت با رسیدن به مقاومت 185 دلار شروع به اصلاح نمود و اکنون لایت کوین برای بار دوم درگیر این مقاومت است. با توجه به وضعیت اندیکاتور مکدی که در آن مکدی و هیستوگرام همزمان مثبت می‌باشند و حضور RSI در محدوده هیجان خرید، می‌توان انتظار داشت قیمت با پشت سر گذاشتن این مقاومت به سمت اهداف بعدی حرکت نماید.

استلار (XLM)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزدیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • اره عالیه فکر کنم دوباره ایلان ماسک این هفته سیگنال برای خریدم به

  • لطفا درمورد صرافی های ایرانی وخارجی بیشتر صحبت کنید. سپاسگذاریم

  • تحلیل هاتون واقعا عالی هستن فقط احتمال دا ه تا کجا بالا بره رو هم تویه ارز ها بگید خیلی عالی میشه و
    شما که این همه امکانات گذاشتین برا سیگنال چرا صرافی اضافه نمیکنید فقط این کم داره برنامتون فکر کنم بیشترین کار بری داشته باشه سیگنال اگه صرافی هم داشته باشه ممنونم.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
4 تیر 1400