افت ارزش سهام توئیتر پس از بستن اکانت ترامپ | 23 دی 99

افت ارزش سهام توئیتر پس از بستن اکانت ترامپ | 23 دی 99

پس از مسدودی اکانت کاربری ترامپ، ارزش سهام شرکت توئیتر به میزان 19 درصد فرو ریخت پس از این اتفاق ارزش بازار این شرکت بزرگ به میزان 4.2 میلیارد دلار کاهش یافته است.

رئیس جمهور کنونی آمریکا حدود 88 میلیون عضو در کانال توئیتر خود داشته و کاربران فضای مجازی میلیاردها بار پیامهای وی را همرسانی کرده اند و در نتیجه بستن اکانت وی، بسیاری از این اعضاء از توئیتر خارج خواهند شد.

در زیر به بررسی تکنیکال روند سهام توئیتر پرداختیم.

در نمودار زیر پس از ریزش 19 درصدی قیمت سهام توئیتر شاهد برخورد قیمت به سطح حمایتی مستحکم 45.70 دلاری هستیم که در سابقه نمودار بسیار تاثیر گذار عمل کرده و میتواند به عنوان نقطه اتکای خوبی برای خرید سهام در این نقطه باشد.

در صورت از دست رفتن این سطح حمایتی قوی سطوح بعدی مانع ریزش اعداد 38.75 و 29.50 خواهند بود. اما به نظر میرسد با اتمام مراسم تحلیف ریاست جمهور جدید از اثرات منفی این خبر کاسته گردد و سهام این پلتفرم اجتماعی دوباره بتواند رشد کند و به اهداف قیمتی خود در سطوح مقاومتی 74.25 و 85.25 دلاری دست یابد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
26 فروردین 1400