ارزش روز سهام عدالت | 29 آذر 1399

ارزش روز سهام عدالت | 29 آذر 1399

در آخرین روزها از پاییز 99، شاخص کل بورس تهران 0.4 درصد از ارزش خود را از دست داد. این افت که بیشتر به دلیل افزایش عرضه در گروه های خودرویی، بانک ها و فرآورده های نفتی شکل گرفته بود با افزایش تقاضا در گروه های فلزات اساسی و شیمیایی تا حدودی تعدیل شد. اما در این بین نمادهای کوچکتر بازار با اقبال بیشتری مواجه شدند که نتیجه آن رشد 0.6 درصدی شاخص هموزن بوده است. تاثیر این افت و خیز بر سبد سهام عدالت، کاهش نزدیک به 160 هزار تومانی ارزش سبد 530 هزار تومانی بوده است.

البته با توجه به شروع معاملات شرکت فولاد خوزستان (فخوز) بعد از افزایش سرمایه 162.5 درصدی آن باعث شد تا ارزش این سبد در صورت در نظر گرفته نشدن افزایش سرمایه، نسبت به روز قبل حدود 400 هزار تومان کاهش پیدا کند و به 9 میلیون و 957 هزار تومان برسد.

در صورتی که بخواهیم تاثیر افزایش سرمایه شرکت های حاضر در سبد سهام عدالت را بر ارزش این سبد در نظر بگیریم، ارزش سبد 530 هزار تومانی به 13.4 میلیون تومان و سبد  میلیون تومانی به 26 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است.

در جدول‌های زیر می‌توانید ارزش سهام هر شرکت را در سبد 530 هزار تومانی سهام عدالت بر اساس لیست فعلی دارایی ها و لیست دارایی در صورت در نظر گرفتن افزایش سرمایه شرکت ها مقایسه کنید.

سبد سهام بدون در نظر گرفتن افزایش سرمایه شرکت ها

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • علی رضانژاد

  من اولین بار هست که سایت که به این سایت مراجعه میکنم خیلی عالی بود ممنونم اطلاعات جامع و کامل بود
  سپاسگزارم

 • ایوب محمدپور از چاه طوس خنج

  سایت خیلی خوبی

 • امین بالدی

  فروش سهام عدالت

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
25 فروردین 1400