قیمت جدید 16 محصول سایپا اعلام شد/ افزایش 30 تا 87 درصدی

قیمت جدید 16 محصول سایپا اعلام شد/ افزایش 30 تا 87 درصدی
خلاصه اخبار

فهرست عناوین شرکت سايپا قیمت جدید 16 محصول را با افزایش 30 تا 87 درصدی و طبق مجوز سازمان حمايت منتشر کرد و با توقف نماد روبرو شد. به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس، در جریان معاملات امروز بورس ، شرکت سايپا قیمت جدید 16 محصول را با افزایش 30 تا 87 درصدی […]

شرکت سايپا قیمت جدید 16 محصول را با افزایش 30 تا 87 درصدی و طبق مجوز سازمان حمايت منتشر کرد و با توقف نماد روبرو شد.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس، در جریان معاملات امروز بورس ، شرکت سايپا قیمت جدید 16 محصول را با افزایش 30 تا 87 درصدی و طبق مجوز سازمان حمايت منتشر کرد و با توقف نماد روبرو شد.

“خساپا” اعلام کرد: به دليل متنوع بودن محصولات نرخ ميانگين قبلي فروش محصولات و همچنين نرخ هاي جديد فروش محصولات به صورت ميانگين محاسبه و در اطلاعيه ثبت شده ، ولی صورت ريز نرخ هاي جديد فروش محصولات به پيوست اعلام شده است . در خصوص خودروهايي كه مشمول قيمت گذاري سازمان حمايت هستند، افزايش قيمت ها براي خودروهاي تعهد شده از اول شهریور الی 30 آذر 97 اعمال مي شود و براي تعهدات بعدي براساس 5 درصد كمتر از قيمت حاشيه بازار منظور خواهد شد كه متعاقباً فهرست قيمتي آن ارائه خواهد شد.

در خصوص خودروهايي كه مشمول قيمت گذاري نيستند ، افزايش قيمت براساس 5 درصد كمتر از قيمت حاشيه بازار از اول شهریور 97 اعمال خواهد شد .

فهرست قیمت های جدید به شرح زیر است:

برچسب‌ها