سیگنال جدید برجامی در بازار دلار / آخرین قیمت دلار پیش از امروز ۲۴ دی

سیگنال جدید برجامی در بازار دلار / آخرین قیمت دلار پیش از امروز ۲۴ دی

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار نسبت به روز چهارشنبه تغییرات زیادی نداشت و در بازار روز پنجشنبه 23 دی به قیمت 26 هزار و 662 تومان رسید.

سیگنال جدید برجامی در بازار دلار

دیروز هم اخبار برجامی در بازار ارز تهران برجسته بود. یک دیپلمات غربی درباره برجام گفت:از جدیت ایران در دستیابی به توافق مطمئن نیستیم. اول فوریه ضرب الاجل نهایی و واقعی برای مذاکرات هسته ای ایران است. بایدن نمی تواند تضمین کند که از هیچ توافقی با ایران در آینده خارج نخواهد شد.

وزارت خارجه آمریکا هم اعلام کرد: ما در مورد هفته ها برای ضرب الاجل مذاکرات با ایران صحبت می کنیم.شرکایمان را در کشورهای خلیج فارس از هرگونه پیشرفت در گفتگو با ایران مطلع می کنیم.ما با شرکای خود برای دستیابی به توافقی کار می کنیم که مانع از دستیابی ایران به سلاح هسته ای شود.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی هم در آخرین روز این هفته قیمت خرید و فروش دلار و یورو را اعلام کرد. بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا 26 هزار و 138 تومان و قیمت فروش دلار 26 هزار و 66 اعلام شد.
همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو 29,401 و قیمت فروش یورو 29,994 است.

رفت و برگشت قیمت درهم

ر اساس گزارش اقتصادنیوز، قیمت درهم در بازار ارز دیروز رفت و برگشت قیمتی را تجربه کرد. قیمت درهم روز چهارشنبه با 7 هزار و 650 تومان بسته شد و در ابتدای بازار پنجشنبه 40 تومان افت کرد و بر روی 7 هزار و 610 تومان قرار گرفت. قیمت درهم در ادامه روز توانست اندکی رشد کند و با 7 هزار و 660 تومان معامله شد.

با ضرب کردن قیمت درهم در نرخ تبدیل درهم به دلار (3٫673) عدد 28 هزارو 135 تومان به دست می‌آمد که اندکی نسبت به قیمت دلار در بازار بالاتر بود.

آخرین اخبار مرتبط با قیمت دلار را در صفحه قیمت دلار تجارت‌نیوز بخوانید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *