ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰3 – سایت و پیگیری با کد رهگیری
وام فرزنداوری از نوع وام بدون سپرده است. بنابراین، محدودیتی از لحاظ سپرده گذاری برای وام فرزند آوری ve.cbi.ir وجود ندارد. سایر شرایط ورود به سایت ثبت نام وام فرزندآوری را در همین مطلب بخوانید.
انتقال بیمه شخص ثالث به پلاک و خودرو جدید – شرایط و مدارک
طبق قانون جدید، انتقال بیمه شخص ثالث به مالک جدید خودرو امکانپذیر نیست و هر فردی که مخالف آن عمل کند، مجرم شناخته می‌شود. در حال حاضر، تنها امکان انتقال بیمه شخص ثالث به ماشین جدید مالک فعلی فراهم است. جزئیات مدارک و شرایط آن را در این مطلب به دقت بررسی کردیم.
اعتراض به یارانه | استعلام یارانه معیشتی با کدملی hemayat.mcls.gov.ir
اعتراض به یارانه درست بعد از تغییر شیوه واریز یارانه در اردیبهشت ماه 1401 آغاز شد. بعد از این تاریخ بسیاری از افراد اعلام کردند که یارانه آن‌ها به دلایل مختلف من‌جمله دهک‌بندی نادرست قطع شده است. بر همین اساس، ستاد هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد. افرادی که به قطع یارانه معیشتی خود یا دهک‌بندی‌های انجام […]
ثبت نام یارانه 1403 در my.gov.ir – جدید و معیشتی جاماندگان
به نظر می‌رسد که ثبت نام یارانه در سال 1401، فرآیند سخت و دشواری داشته باشد. در صورتی که این چنین نیست. ثبت نام یارانه جاماندگان برای زوج های جوان و فرزندان تازه متولد شده در تاریخ اعلامی انجام خواهد شد.
پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل | حق بیمه 1402
برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی غیر حضوری می‌توانید به سایت es.tamin.ir مراجعه کرده و یا از طریق سایت بانک‌ها اقدام به واریز اینترنتی کنید. در غیر اینصورت، این مطلب را بخوانید و با روش‌های پرداخت حضوری حق بیمه تامین اجتماعی آشنا شوید.
وام مسکن روستایی 1401 | وام مسکن روستایی به چه کسانی تعلق میگیرد؟ (ثبت نام و جزئیات کامل)
در این مقاله به پاسخ پرسش‌هایی از قبیل وام مسکن روستایی به چه افرادی تعلق می‌گیرد؟ چگونه می‌توان برای دریافت وام مسکن روستایی اقدام کرد؟ می‌پردازیم
شرایط وام ودیعه مسکن؛ جزئیات جدید وام مستاجری
شرایط، اقساط و سایر جزئیات وام ودیعه مسکن 1401 در این مطلب آمده است.
ثبت‌نام وام ودیعه مسکن 1403 | شرایط وام مستاجران
کن یکی دیگر از دغدغه‌های امروزه افراد متاهل و اجاره‌نشین است. بطوری که اگر شما شرایط وام ودیعه مسکن  را داشته باشید، می‌توانید جزو مشمولان دریافت آن قرار بگیرید. یکی از شرایط جدید وام ودیعه مسکن این است که این تسهیلات تنها به مستاجران پرداخت می‌شود و بازپرداخت تسهیلات ودیعه مسکن توسط مستاجران نیز انجام خواهد گرفت.