تحلیل تکنیکال آربیتروم ARB | شهریور 1402

تحلیل تکنیکال آربیتروم ARB | شهریور 1402

تحلیل آربیتروم (4ساعته) | 14 شهریور 1402

تحلیل آربیتروم

ارز آربیتروم طبق تحلیل افت داشت اما حتی محدوده حمایتی 1 دلار هم نتوانست جلوی ریزش این ارز را بگیرد.

در ادامه مهم‌ترین محدوده حمایتی ارز ARB در کف کانال نزولی حوالی قیمت 0.8 دلار قرار گرفته و انتظار نوسان مثبت این ارز دیجیتال را از محدوده حمایتی ذکر شده داریم.


تحلیل آربیتروم (4ساعته) | 9 مرداد 1402

آربیتروم

با بالا رفتن قیمت ارز آربیتروم از محدوده موج نزولی 2، تحلیلی که در گذشته از آن داشتیم بی اعتبار شد.

در ادامه باید تاکید کنیم که دیتای کمی از قیمت وجود دارد و به همین سبب نمی‌توان تفسیر درستی از روند بلند مدت این از دیجیتال داشت.

در کوتاه مدت احتمالا از همین حوالی قیمتی شاهد رشد توکن اربیتروم تا محدوده 1.24 دلار باشیم. این محدوده مقاومتی می‌تواند مجددا قیمت توکن ARB را به پایین هل داده و به حوالی 1 دلار برساند.


تحلیل تکنیکال آربیتروم ARB (4ساعته) | 30 خرداد 1402

ارز ARB
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

بر خلاف انتظار تحلیل قبلی از آربیتروم این توکن قادر به حفظ حمایت مهم 1 دلاری نبود و با مومنتوم بالایی این محدوده را شکست.

در ادامه با بالا آمدن قیمت و رسیدن آن به محدوده مقاومتی مشخص شده، انتظار ریزش مجدد توکن ARB را داریم، اما نکته مهم گرفتن تاییدیه‌های لازم از این پوزیشن جذاب است.

طبق تئوری امواج الیوت در صورتی که در موج 3 نزولی باشیم، حداقلی‌ترین تارگت این موج C نزولی محدوده 0.5 دلار (کف عرضه قیمت Arbitrum در صرافی بایننس) خواهد بود.

ریسک به ریوارد این پوزیشن فروش (Short)  تا هدف اول (0.9 دلار) 1 به 3 R/R و تا تارگت دوم (0.5 دلار) 1 به 9 R/R خواهد بود.


تحلیل تکنیکال اربیتروم (4ساعته) | 13 اردیبهشت 1402

تحلیل اربیتروم
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

اربیتروم مجددا بعد از ریزشی که در تحلیل قبل داشت، برگشت و سقف تاریخی خود را شکست؛ بنابراین انتظار داریم با رسیدن مجدد قیمت به محدوده‌های حمایتی مشخص شده، توکن ARB مجددا وارد صعودی شده و از سقف نیز عبور نماید.


تحلیل تکنیکال Arbitrum (30 دقیقه) | 15 فروردین 1402

تحلیل آربیتروم
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

آربیتروم دقیقا از محدوده حمایتی مشخص شده خود را به محدوده مقاومتی رساند و چیزی حدود 20 درصد سود را نصیب خریداران خود کرد، هرچند با رسیدن به این محدوده قادر به عبور از آن نبود و مجددا تمام راه رفته را بازگشت. در شرایط فعلی هم‌چنان ساختار مناسبی برای خرید این ارزدیجیتال به‌وجود نیامده است.


تحلیل تکنیکال آربیتروم ARB (30 دقیقه) | 9 فروردین 1402

آربیتروم
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال آربیتروم می‌تواند با اصلاح کوتاه مدتی تا محدوده حمایتی مشخص شده، به سمت اردربلاک 30 دقیقه که بالای محدوده نقدینگی واقع شده حرکت نماید. باید توجه داشت، نفود و تثبیت بالای محدوده مقاومتی اردربلاک به معنای شکست سقف تاریخی و عبور از آن می‌باشد.

با توجه به داده‌های بسیار کم ارز دیجیتال اربیتروم، این تحلیل از اعتبار کمی برخوردار است.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران