تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال AGIX | تیر 1402

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال AGIX | تیر 1402

نمودار ارز دیجیتال Agix (روزانه) | 7 تیر 1402

ارز دیجیتال Agix
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال AGIX هم‌چنان به محدوده حمایتی امنی جهت سرمایه‌گذاری نرسیده و هم‌چنان انتظار نزول این ارز دیجیتال و رسیدن آن به محدوده حمایتی 0.115 دلار را داریم.


نمودار ارز دیجیتال Agix (4ساعته) | 9 خرداد 1402

تحلیل AGIX
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

پوزیشن گفته شده در ارز دیجیتال AGIX به تاریخ 31 اردیبهشت هدف منظر را تاچ کرد. در شرایط فعلی استاپ را به محدوده مشخص شده (0.2685) انتقال داده و هدف بعدی را 0.37 دلار قرار می‌دهیم. هم‌چنین با مدیریت سرمایه صحیح باید 70% حجم پوزیشن را در محدوده تارگت اول ببندیم.

ریسک به ریورارد این موقعیت 1 به 6  R/R بود و با رسیدن به هدف دوم می‌توان به ریسک به ریوراد 1 به 10 R/R دست پیدا کرد.


تحلیل تکنیکال Agix (4ساعته) | 2 خرداد 1402

ارز دیجیتال AGIX
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

از محدوده اردربلاک گفته شده ارز دیجیتال سینگیولاریتی حرکت صعودی خود را شروع کرد. با رسیدن به اولین تارگت ، باید 30% از حجم پوزیشن را کم کرده و استاپ را به محدوده ورود منتقل کنید، با تاچ تارگت دوم استاپ به منطقه امن بعدی منتقل شده و 70% دیگر از حجم پوزیشن را کم می‌کنیم؛ در ادامه با رسیدن به محدوده قیمتی 0.4 دلار از تمام پوزیشن خارج خواهیم شد.

ریسک به ریوارد R/R این پوزیشن تا محدوده تارگت اول 1 به 6 و تا محدوده تارگت دوم 1 به 10 می‌باشد. بدین معنی که:

اگر قرار بود شما با رسیدن قیمت به حد ضرر مشخص شده در چارت، یک واحد (به عنوان مثال 5 دلار) ضرر می‌کردید، با رسیدن آن به اولین تارگت 6 واحد سود (30 دلار) و با رسیدن به تارگت دوم 10 واحد (50دلار) سود خواهیدکرد.


تحلیل سینگیولاریتی 30دقیقه | 2 خرداد 1402

AGIX Analysis
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

قبل تر ارز دیجیتال agix را در محدوده مشخص شده بررسی کرده بودیم و انتظار داشتیم با رسیدن به محدوده 50% اردبلاک روزانه، شاهد واکنش قیمت به آن باشیم؛ در حال حاضر تاییدیه ورود در تایم 30 دقیقه صادر شده و می‌‌توان با ریسک کمتری پوزیشن قبلی را باز کرد.

همینطور در صورتی که می‌توانید ریسک بالاتری را قبول کنید، می‌توانید با ریسک نیم درصد سرمایه در محدوده فعلی ورود کرده و استاپ را دقیقا زیر آخرین کف ایجاد شده مطابق با سناریو مشخص شده بگذارید. در این صورت از یک ریسک به ریوراد 1 به 8 R/R  برخوردار خواهید شد.


تحلیل سینگیولاریتی | 31 اردیبهشت 1402

تحلیل تکنیکال Agix
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

با بررسی نمودار ارز دیجیتال سینگیولاریتی و تایید روند صعودی کوتاه مدتی و تشکیل اردبلاک معتبر، می‌توانیم در محدوده مشخص شده ریسک کرده و با ورود در 50% اردبلاک مشخص شده از پوزیشن لانگ با ریسک به ریوارد 1 به 6 R/R  بهرمند شویم؛ حدضرر این موقعیت دقیقا زیر محدوده اردبلاک قرار خواهد گرفت.


تحلیل تکنیکال سینگیولاریتی | 30 اردیبهشت 1402

تحلیل AGIX
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق انتظار توکن AGIX از ابتدای محدوده حمایتی بیش از 20% رشد کرد و حالا انتظار داریم این رشد با رسیدن به محدوده مقاومتی 0.4 دلار متوقف شده و مجددا توکن شبکه سینگیولاریتی در روند نزولی قرار بگیرد.


تحلیل تکنیکال (Agix) | 16 اردیبهشت 1402

ارز دیجیتال AGIX
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

آخرین بار توکن شبکه سینگیولاریتی در بهمن ماه سال گذشته تحلیل شد و با آنکه از آن زمان تا به امروز بیت کوین و دیگر آلت‌کوین‌ها رشد خوبی کردند اما توکن AGIX ریزش داشت و بالغ بر بیش از 50% ارزش خود را از دست داد.

در آن زمان اعتقاد داشتیم سرمایه‌گذاری در این توکن دارای ریسک بالاییست و تنها حمایت‌های گفته شده می‌تواند امنیت کافی برای خرید را داشته باشد، امروز خوشحالیم که توانسته‌ایم در اکثر تحلیل‌های سیگنال مناطق پر ریسک و کم ریسک را به لحاظ سرمایه‌گذاری برای مخاطبین سیگنال به درستی تشخیص دهیم.

با نگاه دقیق‌تر به روند شکل گرفته، می‌توانیم انتظار دو سناریو طبق چارت فوق را برای توکن AGIX داشته باشیم، در سناریو اول با بالا رفتن قیمت از محدوده حمایتی اول، محدوده اردربلاک روزانه حوالی قیمت 0.4دلار می‌تواند، به عنوان یک مقاومت قدرتمند عمل کرده و با ریجکت قیمت به سطوح پایین‌تر آن را به سمت حمایت دوم در حوالی قیمت 0.11دلار بفرستد.

در سناریو دوم قیمت با عبور از محدوده استاپ لاس مشخص شده می‌تواند تا سقف قبلی خود رشد نماید و حتی در صورت شکست و ثبیت روی سقف قبلی، انتظار رشد بیشتر هم می‌توان داشت، هرچند با توجه به روند فعلی مارکت سناریو اول محتمل‌تر به نظر می‌رسد.


تحلیل ارز دیجیتال Agix (روانه) | 23 بهمن 1401

ارز دیجیتال AGIX
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

توکن Agix در طی این مدت رشد بسیار زیادی داشته و توصیه می‌شود در شرایط فعلی برای سرمایه‌گذاری و خرید این توکن احتیاط بیشتری به خرج دهید. دو محدوده حمایتی 0.17 الی 0.15 دلار  می‌تواند در صورت ریزش قیمت باعث بالا رشد مجدد این توکن شود.

برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *