2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 28 تیر ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 28 تیر ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1ملت2.54.68
2کخاک2.361.65

1. ملت : بیمه ملت با نماد ملت در بازار بورس و گروه بیمه قرار دارد. این نماد که در اسفند سال گذشته نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت، توانست تا 2700 تومان نیز رشد کند اما با اصلاح قیمتی که مواجه شد تا محدوده 2000 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد.

امروز این نماد با حجم نسبتا بالایی که معامله شد توانست به صف خرید برسد. هر کد حقیقی به صورت میانگین در حدود 70 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید در این نماد 12 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت سهم محدوده 1900 تومان در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 50 روزه می باشد و سقف قبلی در قیمت 2700 تومان مهمترین مقاومت آن است.

در صورت عبور از سقف قبلی، اهداف 3 هزار تومان و 4 هزار تومان را می توانیم برای آن در نظر داشته باشیم.

2. کخاک : صنایع خاک چینی ایران با نماد کخاک، در بازار بورس و گروه محصولات کانی غیرفلزی قرار دارد. بعد از برخورد به سقف کانال در قیمت 16 هزار تومان، این سهم تا سقف شکسته شده قبلی در قیمت 12 هزار تومان نیز دچار افت قیمت شد اما امروز با حجم نسبتا بالا با صف خرید بسته شد.

هر کد حقیقی در معاملات امروز حدود 47 میلیون تومان خرید کرد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید حقیقی در این نماد 14 میلیون تومان بوده است.

در صورت افت قیمت، حمایت بعدی در حوالی 11 هزار تومان قرار دارد. در صورت رشد از این ناحیه نیز مقاومت سقف قبلی در حوالی 16 هزار تومان را پیش رو دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • علی محمد

  بادرودوشب بخیر. ببخشید من یمقدارسهم خزامیادارم وازروزخریددرپرتفوی لحظه ای مقدار ۸.۲۶۰.۲۰۶ ریال درقسمت سودوزیان حاصل ازفروش متفی نشان میدهد چندبارهم به کارگزاریم (نواندیشان) زنگ زدم ولی نتوانستن اصلاح کنن اگه ممکنه راهنمایی کنید

 • غلامحسین غلامی

  سلام ممنون از برنامه های عالیتون اگر امکانش هست پیشنهاد سهم های خوب بورس رو بدید

 • محسن پوریحیائی

  سلام
  ممنون از برنامه خوبتون ….
  میشه سهام فاما رو تحلیل کنید .ممنون ..

 • ما که با تحلیل شما ده درصد ضرر دیدیم!

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
8 بهمن 1399