2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (پکویر، رتاپ) | یکشنبه 23 آذر 99

2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (پکویر، رتاپ) | یکشنبه 23 آذر 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.
ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1پکویر1.44.11
2رتاپ2.111.74

1. پکویر: کویر تایر با نماد پکویر در بازار بورس و گروه لاستیک و پلاستیک قرار دارد. بعد از افت 64 درصد از سقف 3400 تومان، به محدوده 1200 تومان در کف کانال واکنش نشان داد و از این محدوده رشدی در حدود 70 درصد را تجربه کرد.

در معاملات امروز که با صف خرید نیز تمام شد، سرانه خرید کدهای حقیقی 37 میلیون تومان و سرانه فروش آنها 9 میلیون تومان بود.

حمایت سهم در محدوده 1700 تومان قرار دارد و باند مقاومتی در محدوده 2500 تومان، پیش روی این نماد می باشد.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. رتاپ: تجارت الکترونیک پارسیان با نماد رتاپ در بازار بورس و گروه رایانه قرار دارد. از سقف 1400 تومان تا حوالی 600 تومان، افتی در حدود 60 درصد را در این نماد شاهد بودیم و بعد از واکنش به این محدوده که در نزدیکی کف کانال واقع شده بود، با افزایش تقاضا مواجه شد و در حدود 40 درصد توانست رشد کند.

سرانه خرید کدهای حقیقی 15 میلیون تومان و سرانه فروش آنها 8 میلیون تومان بود.

در صورت تثبیت روی محدوده 800 تومان، مقاومت مهم بعدی در محدوده 1000 تومان قرار گرفته است.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام…ممنون از راهنمایی شما..واقعا صادقترین و بهترین برنامه و سایت بررسی بورس هستین…امیدوارم در پناه خداوند و از دعای همه ما همیشه موفق و پیروز باشید