2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (وصنا – کوثر) | یکشنبه 27 مهر 99

2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (وصنا – کوثر) | یکشنبه 27 مهر 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1وصنا2.685.03
2کوثر2.71.98

1. وصنا: گروه صنایع بهشهر ایران با نماد وصنا، در بازار بورس و گروه سرمایه گذاری ها قرار دارد. این نماد از محدوده 2 هزار تومان، افت 50 درصدی را تجربه کرد و به ناحیه حمایتی هزار تومان واکنش نشان داد.

در معاملات امروز که با برتری خریداران حقیقی پایان یافت، سرانه خرید کدهای حقیقی 58 میلیون تومان و سرانه فروش آنها 11 میلیون تومان بود.

در صورت افت قیمت، حمایت مهم سهم در محدوده هزار تومان است و در صورت افزایش قیمت نیز، مقاومت 1500 تومان پیش روی این سهم است.

2. کوثر: بیمه کوثر با نماد کوثر در بازار فرابورس و گروه بیمه و بازنشستگی قرار دارد. این نماد از محدوده 2200 تومان افت چهل درصدی را داشت و تا حوالی 1200 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد.

در معاملات امروز، سرانه خرید کدهای حقیقی 24 میلیون تومان و سرانه فروش آنها 12 میلیون تومن بود که باعث برتری خریداران حقیقی شد.

مهمترین حمایت سهم در محدوده 1200 تومان قرار دارد و در صورت عبور از مقاومت 1600 تومان، مقاومت بعدی در قیمت 1900 تومان قرار دارد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
7 بهمن 1399