2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (غبشهر،دتولید)(سه شنبه 28 مرداد 99)

2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (غبشهر،دتولید)(سه شنبه 28 مرداد 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1غبشهر4.083.82
2دتولید3.336.58

. غبشهر: صنعتی بهشهر با نماد غبشهر، در بازار اول بورس و گروه محصولات غذایی قرار دارد. بعد از اصلاح 30 درصدی از سقف 4 هزار تومان، این نماد تا حوالی 2800 تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و بعد از واکنش به این ناحیه، امروز با حجم بالا به صف خرید رسید.

در معاملات امروز در حدود 30 میلیون برگ سهم معامله شد که بیش از 4 برابر میانگین حجم ده روز اخیر در این نماد بوده است. کدهای حقیقی در معاملات امروز حدود 80 میلیون تومان خرید کردند در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید حقیقی ها در این نماد 23 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت های سهم محدوده 2600 تومان و 2 هزار تومان است و سقف کانال در حوالی 4500 تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

. دتولید: داروسازی تولید دارو با نماد دتولید در بازار فرابورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. این نماد در اردیبهشت امسال نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت که رشد خوبی را تجربه کرد و توانست تا محدوده 9 هزار تومان افزایش قیمت داشته باشد.

با اصلاحی که از محدوده 9 هزار تومان داشت، به محدوده 5500 تومان واکنش نشان داد و امروز نیز توانست در صف خرید قرار بگیرد.

در معاملات امروز هر کد حقیقی حدود 72 میلیون تومان خرید کرد در حالی که میانگین خرید ده روزسرانه خرید کدهای حقیقی در این نماد 12 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت های سهم، 5500 تومان و 4 هزار تومان است و محدوده 10 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • سلام لطفا تحلیل تکنیکال سهلم های مهمی مثل فولاد ، خگستر ، شگویا ، از همه مهم تر شستا رو بزارین توی این چند روز خیلی ها سر دوراهی موندن که بفروشن یا نگه دارن

  • کارشناس تیم سیگنال

   سلام، در خواست شما در اختیار تیم تحلیل سیگنال قرار گرفت

 • سلام و خداقوت. سپاس از تحلیل های علمي و اصولی شما.لطفا آخرین تحلیل خودتون رو در مورد نماد خمحرکه بفرمایید. با تشکر

 • محمد حسن صالحی

  با تشکر از دست اندرکاران برنامه نرم افزاری سیگنال
  مطالبتون ارزنده وبسیار مفید است .
  سپاسگزاریم

 • سلام با توجه به افزایش سرمایه شرکت بترانس و تغییرات خرید و فروش مشهود حقوقی امروز تحلیل و پیش بینی این سهام رو مد نظر قرار بدید متشکر

 • سلام ممنونم از تحلیل بسیار خوبتون من دتولید و توریل خریداری کردم و در کف قیمت نمودار هستند بازدهی و ارزشمندی سهم بسیار عالی هست

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
27 دی 1399