2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (درازک،ما)(دوشنبه 21 مهر 99)

2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (درازک،ما)(دوشنبه 21  مهر 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1درازک1.2611.98
2ما2.212.54

1. درازک: دارویی رازک با نماد درازک در بازار بورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. این نماد از محدوده 5800 تومان افت 50 درصدر را تجربه کرد و با از دست دادن کانال صعودی، به سمت کانال های بسط یافته نزولی حرکت کرد و به محدوده 3 هزار تومان واکنش نشان داد.

در معاملات امروز سرانه خرید کدهای حقیقی 57 میلیون تومان و سرانه فروش نیز حدود 5 میلیون تومان بود که باعث شد خریداران نسبت به فروشندگان برتری داشته باشند.

حمایت مهم سهم محدوده 3 هزار تومان و در صورت رشد، مقاومت 4 هزار تومان را پیش رو دارد.

2. ما: بیمه ما با نماد ما در بازار بورس و گروه بیمه قرار دارد. این نماد بعد از شکست کانال صعودی و حرکت در کانال صعودی بسط یافته، توانست تا محدوده 800 تومان نیز رشد کند و همگام با افزایش عرضه ها در بازار، این نماد نیز افتی در حدود 35 درصد را تجربه کرد.

در معاملات امروز، سرانه خرید کدهای حقیقی 47 میلیون تومان و سرانه فروش آنها نیز 18 میلیون تومان بود که باعث برتری خریداران در معاملات امروز شد.

مهمترین حمایت در محدوده 500 تومان است و در صورت رشد از ناحیه نیز، مقاومت 700 تومان را پیش رو دارد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
14 مرداد 1400