کریپتوکست | محدودیت های جدید و تاثیر آن در بازار ارزهای دیجیتال

کریپتوکست | محدودیت های جدید و تاثیر آن در بازار ارزهای دیجیتال

در طی 7 روز گذشته، بیت کوین بار دیگه تلاش کرد تا از مقاومت 40000 دلار عبور کند و این باعث ورود یک شوک مثبت به بازار شد. اما در نهایت مقاومت 40000 دلار توانست دوباره جلو رشد قیمت بیت کوین را بگیرد و قیمت دوباره به محدوده رنج بین ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار بازگشت. در مجموع در 7 روز گذشته بیت کوین 18% افزایش قیمت داشت و ارزش بازار ارزهای دیجیتال به 1700 میلیارد دلار رسید.
یکی از دلایل ناکامی بیت کوین در عبور از مقاومت پیش روی خود و باقی ماندن در محدوده رنج را می توان بلاتکلیفی معامله گران در نتیجه اعمال محدودیت های جدیدی در این حوزه دانست. به عنوان مثال می توان از ممنوعیت معاملات و فیلتر شدن سایت صرافی ها در چین و یا جمع آوری ماینرها و بازداشت فعالان ارزهای دیجیتال در این کشور نام برد.

با کریپتوکست در شنوتو و کست‌باکس همراه باشید تا مهمترین اخبار و تحولات ارزهای دیجیتال را از دست ندهید.

این محدودیت ها باعث پیشی گرفتن معامله گران آمریکایی نسبت به همتایان چینی شده است. اما شورای استخراج بیت کوین امیدوار است با متقاعد کردن ماینها به استفاده از انرژی های تجدید پذیر اعتبار را به بازار ارزهای دیجیتال بازگرداند.
نام السالوادور به عنوان اولین کشوری که یک ارز دیجیتال را به عنوان پول رسمی پذیرفت در تاریخ ثبت شده است و زمزمه هایی از کشورهای دیگر حوزه آمریکای لاتین هم به گوش میرسد برای پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پول رسمی.
در این پادکست تحلیل و بررسی مهمترین اخبار این هفته در بازار ارزهای دیجیتال را خواهید شنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
13 مرداد 1400