کریپتوکست | آینده بازار ارزهای دیجیتال و بهترین زمان خرید بیت‌کوین

کریپتوکست | آینده بازار ارزهای دیجیتال و بهترین زمان خرید بیت‌کوین

با کریپتوکست در شنوتو و کست‌باکس همراه باشید تا مهمترین اخبار و تحولات ارزهای دیجیتال را از دست ندهید.

دولت چین رسما  جنگی رو علیه ارزهای دیجیتال شروع کرده است. این اتفاق، چند ماه پیش با محدود کردن معاملات فیوچرز برای شهروندان چینی شروع شد. بعد از آن بانک های چینی پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را، محدود کردند. و همزمان با ایلان ماسک که توییت کرد، شرکت تسلا به خاطر نگرانی های محیط زیستی پذیرش بیت کوین را به عنوان روشی برای پرداخت متوقف میکند، دولت چین هم اعلام کرد به منظور کاهش انرژی الکتریکی مصرفی و کربن تولیدی، فعالیت ماینرها را در کشورش ممنوع خواهد کرد.

در هفته های گذشته بیش از 1000 نفر از فعالای حوزه ارزهای دیجیتال در چین، بازداشت شدند و حساب کاربری چندین فعال حوزه بلاکچین بسته شده است. علاوه بر آن سایت صرافی های بین المللی در این کشور فیلتر شده است و مردم به حساب های خود دسترسی ندارند. اخیرا هم چندین بانک چینی اخطار دادند که مشتری ها حق ندارند از حساب های این بانک ها برای معامله ارزهای دیجیتال استفاده کنند و تراکنش هایی که به حساب صرافی ها و یا به هدف معامله ارزهای دیجیتال انجام میشوند، بازگشت خواهند خورد و حساب های مرتبط با آنا ببسته میشوند. 

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

از طرفی بسیاری از ماینرهای چینی یا مزارعشان توسط دولت بسته شده و یا به کشورهای دیگری همچون قزاقستان و آمریکا منتقل شدند و آمارهای تایید نشده ای نشان میده حدود 90% از ماینرهای چین خاموش شده اند که باعث شده هش شبکه بیت کوین به کمترین میزان در طی 8 ماه گذشته برسد.

اگر به دنبال جواب این سوال هستید که کف بیت کوین کجاست و بهترین زمان و قیمت برای خرید ارزهای دیجیتال کجا خواهد بود؟ در این پادکست با من همراه باشید تا جمع بندی از نظر کارشناسان مختلف را برایتان بازگو کنم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
9 مرداد 1400