بنر اندیشه صبا در مقالات

هارد فورک اتریوم | از شایعه تا واقعیت

هارد فورک اتریوم | از شایعه تا واقعیت

هارد فورک اتریوم، اگر فعال مارکت کریپتوکارنسی باشید احتمالا این روزها این جمله را زیاد شنیده‌اید؛ اخبار داغ این روزهای ارز های دیجیتال حول همین موضوع و توکن ETHW می‌چرخد. توکنی که آمده تا پسر ناخلف ویتالیک باشد و ادامه راه اتریوم مبتنی بر شبکه اثبات کار POW را ادامه دهد.

در ادامه این مقاله توکن جنجالی این روزهای بازار ارز های دیجیتال را از زمان تولدش باهم بررسی خواهیم کرد.

حمایت افراد مشهور از هارد فورک اتریوم

این روزها بازار هارد فورک اتریوم داغ تر ازهمیشه است، صرافی ها و استخر ها با قدرت پشت سر این هارد فورک و ادامه کار ETHW ایستاده‌اند، بعضی افراد مشهور نیز مانند جاستین سان نیز از این هارد فورک حمایت کرده‌اند، اما در نهایت باید دید ETHW چقدر دوام خواهد آورد.

آیا تیم توسعه دهنده‌ای مسئولیت این بچه سر راهی را بر عهده خواهد گرفت یا این هارد فورک از اتریوم بعد از سودجویی صرافی و استخرهای مختلف رو به نابودی خواهد رفت؟

اخبار و اتفاقات هارد فورک اتریوم در کانال ارزدیجیتال سیگنال

لیست شدن ETHW در صرافی ها

هارد فورک اتریوم و لیست شدن ETHW در صرافی ها
هارد فورک اتریوم

همه چیز از یک توییت در 16 مرداد شروع شد:

ترید بر روی ETHW و ETHS اکنون فعال است

Justin Sun

جاستین سان رهبری ساخت یک فورک از اتریوم را به‌دست گرفته است. اولین اقدام او ثبت توکن ETHW در صرافی Poloniex زیر نظر خودش بود. احتمالا در هفته‌های آینده و با نزدیک تر شدن به آپدیت Merg شاهد جنگ توییتری بزرگی بر سر آپدیت اتریوم با رهبری جاستین سان و ویتایک بوترین باشیم.

بیشتر بخوانید؛ تحلیل تکنیکال اتریوم | قیمت اتریوم تا کجا بالا خواهد رفت؟!

جنجال های توکن ETHW

قیمت توکن ETHW هارد فورک اتریوم
ETHW

در حالی که هنوز فورکی از اتریوم وجود ندارد یک توکن از ETHW در دو صرافی Poloniex و MEXC Global با قیمت 30 دلار در روز دوشنبه 17 مرداد لیست شد. همان روز با بیش از 300% افزایش به حوالی قیمت 130 دلار رسید و در زمان نگارش این مقاله قیمتی در حدود 70 دلار دارد. بد نیست نیست بدانید صرافی Poloniex متعلق به جاستین سان است.

هنوز نیت ساخت و برنامه‌های آینده این توکن مشخص نشده، در واقع درصد کمی از فورک‌های ایجاد شده توان ادامه زندگی مانند اتریوم کلاسیک ETC یا بیت کوین کش BCH را دارند و اکثرا به علت نداشتن تیم توسعه در بلند مدت محکوم به نابودی هستند.

حامیان توکن ETHW و هارد فورک اتریوم

هارد فورک اتریوم ETHW جاستین سان

هارد فورک اتریوم ETHW فعلا طرفداران پر و پا قرصی دارد. در حال حاضر افراد مشهوری مانند جاستین سان و موسسان چند صرافی دیگر مانند OKX، حتی چند استخر از جمله F2POOL از این فورک و توکن ETHW حمایت کرده‌اند.

حتی یک سرمایه‌گذار آمریکایی به عنوان حامی اصلی ETHPoW ظاهر شده، او ادعا می‌کند با تیمی متشکل از 60 توسعه دهنده برای خلاص شدن از “بمب سختی” شبکه اتریوم تلاش می‌کند. به عقیده عده‌ای ETHW می‌تواند 2 تا 10 درصد از ارزش بازار اتریوم را تصاحب کند.

جبهه ویتالیک در برابر هارد فورک اتریوم ETHW

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، حامیان فورک را «چند نفر خارجی» خواند که صاحب صرافی‌های ارز دیجیتال هستند و « می‌خواهند به سرعت درآمد کسب کنند».

او مجدداً تأکید کرد که :استخراج‌کنندگان اتریوم در حال حاضر یک جایگزین PoW در اتریوم کلاسیک، نسخه اصلی اتریوم دارند، و خاطرنشان کرد که این «جامعه و محصول برتر برای افرادی است که طرفدار شبکه اثبات کار هستند».

باید دید در هفته‌های آینده و با نزدیک شدن به روز موعود، چه اتفاقی برای ETHW می‌افتد؛ آیا بین سازندگان هارد فورک هم تفرقه خواهد افتاد و هرکدام به دنبال ساخت هاردفورکی متفاوت هستند یا خیر؟!

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران