بنر اندیشه صبا در مقالات

تحلیل نسبت اتریوم به بیت کوین

تحلیل نسبت اتریوم به بیت کوین

با صعودی شدن بازار ارزهای دیجیتال، یکی از سوالاتی که ذهن هر مخاطبی را مشغول می‌کند، انتخاب بین اتریوم و بیت کوین است. با اینکه کاربردهای فعلی اتریوم از بیت‌کوین پیشی گرفته اما هم‌چنان خطر متمرکز شدن و ریسک‌های غیر سیستماتیک آن پابرجاست. سمت دیگر قضیه، بیت کوین ‌هم‌چنان ارز مورد علاقه قدیمی‌های بازار است و به عقیده بسیاری روزی جایگزین پول‌های فیات فعلی خواهد شد.

در ادامه این مطلب با تحلیل جفت ارز اتریوم/ بیتکوین، می‌خواهیم بدانیم کدام یک از این ارزها بازدهی‌ بهتری را در بازار گاوی پیش رو از خود برجای خواهند گذاشت.

تحلیل درخواستی ارزهای‌دیجیتال در کانال تلگرام

نمودار قیمت ( ETH/BTC W1 ) | 10 بهمن 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق نمودار فوق انتظار داریم قیمت یکبار دیگر به کف کانال بلند مدت خود واکنش داده و بعد از آن در جهت صعودی حرکت کند. این موضوع نشان می‌دهد در کوتاه مدت بازده بیت کوین از اتریوم بیشتر خواهد بود و در بلند مدت برگ برنده هم‌چنان در دستان اتریوم باقی خواهد ماند.

در تحلیل فوق، اتریوم در صورت و بیت کوین در مخرج کسر قرار گرفته و این یعنی بالا رفتن نمودار، نشان‌دهنده بازده بیشتر اتریوم و پایین آمدن آن نشان‌دهنده بازده بیشتر بیت کوین است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران