معاملات گواهی سپرده کالایی در هفته منتهی به 16 بهمن 99

معاملات گواهی سپرده کالایی در هفته منتهی به 16 بهمن 99

به گزراش سیگنال، در هفته منتهی به ۱۶ بهمن‌ماه ۱۳۹۹، تعداد ۳ میلیون و ۸۲۹ هزار و ۲۱۱ گواهی سپرده کالایی به ارزش ۱۸۷۵ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال معامله شده است که نسبت به هفته گذشته با رشد ۱۰ درصدی در حجم معاملات همراه بوده است.

در بین دارایی‌های پایه سکه طلا، پسته فندقی و بادامی، زعفران نگین و پوشال، زیره سبز، رطب مضافتی و کشمش که در هفته گذشته معامله شده‌اند، سکه طلا با یک میلیون و ۴۴۶ هزار و ۵۰۰ گواهی سپرده به ارزش ۱۵۷۵ میلیارد و ۹۰۴ میلیون ریال بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داده است. از طرفی زعفران نگین با ۲ میلیون و ۳۷۷ هزار و ۳۲۱ گواهی سپرده به ارزش تقریبی ۲۹۷ میلیارد ریال بیشترین حجم معاملات را در بین سایر دارایی‌های پایه از آن خود کرده است.

همچنین زعفران پوشال با ۲۸۷۶ گواهی سپرده به ارزش تقریبی ۲۳۹ میلیون ریال، پسته فندوقی و بادامی با ۹۶۲ گواهی سپرده به ارزش تقریبی ۱.۲ میلیارد ریال، رطب مضافتی با ۶۱۲ گواهی سپرده به ارزش تقریبی ۱۲۵ میلیون ریال، زیره سبز با ۵۷۱ گواهی سپرده به ارزش تقریبی ۲۷۹ میلیون ریال و در نهایت کشمش سبز با ۳۶۹ گواهی سپرده به ارزش تقریبی ۲۷۳ میلیون ریال دیگر دارایی‌های پایه معامله شده در بازار گواهی سپرده کالایی بوده‌اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بورس کالا به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
11 مرداد 1400