3 سهم برگزیده امروز بازار سهام (سیستم – شیراز – شاراک) | شنبه 8 آذر 99

3 سهم برگزیده امروز بازار سهام (سیستم – شیراز – شاراک) | شنبه 8 آذر 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1سیستم2.315.4
2شیراز3.21.89
3شاراک1.82.8
  1. سیستم: همکاران سیستم با نماد سیستم در بازار بورس و گروه رایانه قرار دارد. از سقف 3900 تومان، این نماد افتی در حدود 38 درصد را تا حوالی 2400 تومان تجربه کرد و هم اکنون در یک مثلث اصلاحی قرار گرفته است.

سرانه خرید کدهای حقیقی در معاملات امروز 42 میلیون تومان و سرانه فروش 7 میلیون تومان بود. مهمترین مقاومت سهم در حوالی 3300 تومان قرار دارد.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. شیراز: پتروشیمی شیراز با نماد شیراز، در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. بعد از افت 40 درصدی از محدوده 7300 تومان و واکنش به ناحیه 4200 تومان، امروز این نماد با حجم نسبتا بالایی در صف خرید قرار گرفت.

سرانه خرید کدهای حقیقی 48 میلیون تومان و سرانه فروش آنها نیز 25 میلیون تومان بود. در صورت تثبیت روی محدوده 5 هزار تومان، مقاومت بعدی در محدوده 7500 تومان قرار دارد.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

3. شاراک: پتروشیمی شازند با نماد شاراک، در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. از سقف 3700 تومان افتی در حدود 50 درصد را در این نماد شاهد هستیم و تا حوالی 1800 تومان نیز کاهش قیمت داشته است.

در معاملات امروز که با صف خرید نیز همراه شد، سرانه خرید کدهای حقیقی 48 میلیون تومان و سرانه فروش آنها 17 ملیون تومان بود. در صورت شکست خط روند نزولی، محدوده 3 هزار تومان را می توانیم به عنوان مقاومت مهم آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران