2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (پکرمان – ودی) | چهارشنبه 30 مهر 99

2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (پکرمان – ودی) | چهارشنبه 30 مهر 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1پکرمان1.193.86
2ودی1.651.46

1. پکرمان: گروه صنعتی بارز با نماد پکرمان، در بازار بورس و گروه لاستیک و پلاستیک قرار دارد. این نماد در اوایل مهرماه نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت و توانست تا 2700 تومان رشد قیمتی را تجربه کند و بعد از برخورد به این مقاومت شروع به اصلاح کرد.

در معاملات امروز که نزدیک میانگین متحرک نمایی 200 روزه قرار داشت، کدهای حقیقی با سرانه 63 میلیون تومان خرید کردند و سرانه فروش آنها نیز 16 میلیون تومان بود.

در صورت افت قیمت، مهمترین حمایت محدوده 1800 تومان است.

2. ودی: بیمه دی با نماد ودی در بازار فرابورس و گروه بیمه و صندوق بازشستگی قرار دارد. این نماد از محدوده 3 هزار تومان با از دست دادن کانال صعودی، افت 40 درصدی را تجربه کرد و تا حوالی 1700 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد.

در معاملات امروز، سرانه خرید کدهای حقیقی 60 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 36 میلیون تومان بود.

در صورت از دست رفتن حمایت 2100 تومان، حمایت مهم بعدی در حوالی 1600 تومان قرار دارد و در صورت رشد از این محدوده نیز مهمترین مقاومت در حوالی 3 هزار تومان قرار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
12 مرداد 1400