دانلود اپلیکیشن

2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (وملل – نوری) | سه شنبه 29 مهر 99

2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (وملل – نوری) | سه شنبه 29 مهر 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1وملل3.261.32
2نوری1.591.46

1. وملل: اعتباری ملل با نماد وملل در بازار فرابورس و گروه بانک ها قرار دارد. این نماد از محدوده 2 هزار تومان که سقف قبلی بود، افتی در حدود 38 درصد را تجربه کرد و به منطقه 1200 تومان واکنش نشان داد.

در معاملات امروز، سرانه خرید کدهای حقیقی 60 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 46 میلیون تومان بود که در نهایت توانست با صف خرید به کار خود خاتمه دهد.

حمایت های مهم سهم، محدوده 1200 تومان و 1000 تومان است و در صورت رشد قیمت از این ناحیه نیز، مقاومت 1650 تومان پیش روی این نماد می باشد.

2. نوری: پتروشیمی نوری با نماد نوری در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد در محدوده 14 هزار تومان و 20 هزار تومان در نوسان است و امروز نیز بعد از گزارش 6 ماهه منتشرشده در کدال که سود 14820 ریالی کسب کرد، مورد اقبال بازار قرار گرفت.

سرانه خرید کدهای حقیقی 59 میلیون تومان و سرانه فروش آنها نیز 39 میلیون تومان بود.

در صورت کاهش قیمت محدوده 14 هزار تومان مهمترین حمایت آن محسوب می شود و در صورت رشد نیز، مقاومت 20 هزار تومانی را پیش رو دارد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
7 آذر 1399