2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (وسبحان – دپارس) | دوشنبه 28 مهر 99

2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (وسبحان – دپارس) | دوشنبه 28 مهر 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1وسبحان1.561.66
2دپارس5.191.07

1. وسبحان: سرمایه گذاری سبحان با نماد وسبحان، در بازار فرابورس و گروه سرمایه گذاری ها قرار دارد. این نماد از محدوده 1500 تومان، افتی در حدود 40 درصد را تجربه کرد و در نزدیکی حمایت 900 تومان واکنش نشان داد.

در معاملات امروز، سرانه خرید کدهای حقیقی 30 میلیون تومان و سرانه فروش آنها نیز 18 میلیون تومان بود.

در صورت افت از این ناحیه، مهمترین حمایت در حوالی 800 تومان قرار دارد و در صورت رشد قیمتی، مقاومت های 1000 تومان و 1200 تومان پیش روی این نماد می باشد.

2. دپارس: پارس دارو با نماد دپارس، در بازار بورس و گروه محصولات دارویی قرار دارد. این نماد در 20 مهرماه نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت و کماکان در محدوده 10 هزار تومان قرار دارد.

در گروه دارو، تنها این نماد در دامنه مثبت قرار داشت و با نزدیک شدن به انتهای بازار نیز در صف خرید قرار گرفت.

سرانه خرید کدهای حقیقی 32 میلیون تومان و سرانه فروش آنها 30 میلیون تومان بود. در صورت افزایش قیمت، مقاومت 13 هزار تومان و 15 هزار تومان را پیش رو دارد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
6 مرداد 1400