2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (وساخت – زاگرس) | سه شنبه 20 آبان ماه 1399

2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (وساخت – زاگرس) | سه شنبه 20 آبان ماه 1399

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1وساخت1.371.27
2زاگرس1.341.51

1. وساخت: سرمایه گذاری ساخت ایران با نماد وساخت، در بازار بورس و گروه انبوه سازی قرار دارد. این نماد از محدوده 6800 تومان، افت 47 درصدی را تا حوالی 3600 تومان تجربه کرد و بعد از واکنش به کف کانال، با افزایش تقاضا رو به رو شد.

در معاملات امروز، سرانه خرید کدهای حقیقی 26 میلیون تومان و سرانه فروش آنها نیز 26 میلیون تومان بود. حمایت سهم در صورت کاهش قیمت، در حوالی 4 هزار تومان قرار دارد.

2. زاگرس: پتروشیمی زاگرس با نماد زاگرس، در بازار فرابورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد از محدوده 21 هزار تومان تا حوالی 13 هزار تومان کاهش قیمت داشت و به این ناحیه، واکنش نشان داد.

در معاملات امروز که با صف خرید نیز به پایان رسید، سرانه خرید کدهای حقیقی 49 میلیون تومان و سرانه فروش آنها 33 میلیون تومان بود.

حمایت مهم سهم در محدوده 13 هزار تومان است و برای رشد نیز باید از محدوده مقاومتی 19 هزار تومان عبور کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه