2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 9 تیر ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 9 تیر ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1کهمدا3.282.7
2برکت11.362.42

1. کهمدا : شیشه همدان با نماد کهمدا، در بازار بورس و سایر محصولات کانی غیرفلزی قرار دارد. این نماد بعد از اصلاحی که از محدوده 5 هزار تومان داشت، دچار افت قیمت شد و تا نزدیکی میانگین متحرک نمایی 50 روزه در حوالی 3500 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد و بعد از واکنش به این ناحیه، امروز با حجم بالا در نهایت به صف خرید نشست.

در معاملات امروز هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 42 میلیون تومان خرید انجام داد.

در صورت رشد قیمت و عبور از سقف 5 هزار تومان، محدوده های 6 هزار تومان و 8 هزار تومان را می توانیم به عنوان اهداف آن مد نظر قرار دهیم. در صورت کاهش قیمت نیز، محدوده 3500 تومان به عنوان مهمترین حمایت آن می باشد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 9 تیر ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. برکت : گروه دارویی برکت با نماد برکت، در بازار بورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. این نماد که در یک کانال صعودی بلندمدت از اواخر سال 97 قرار دارد، بعد عبور از سقف 1500 تومان در چند روز گذشته با صف خرید همراه بوده است و امروز نیز در نزدیکی خط میانی کانال با حجم بسیار بالا به صف خرید رسید.

هر کد حقیقی در معاملات امروز نزدیک به 50 میلیون تومان خرید انجام داده است. در صورت ادامه روند پر قدرت صعودی، سقف این کانال را به عنوان هدف آن می توانیم در نظر داشته باشیم.

اندیکاتور RSI نیز از کانال نزولی خارج شده و وارد ناحیه بیش خرید شده است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 9 تیر ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • پیمان میرزابیگی

    ممنون از تحلیل های بی نظیر شما

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
4 تیر 1400