بنر اندیشه صبا در مقالات

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (هرمز – پکرمان) | سه شنبه 8 مهر ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (هرمز – پکرمان) | سه شنبه 8 مهر ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1هرمز3.153.55
2پکرمان2.344.08

1. هرمز: فولاد هرمزگان جنوب با نماد هرمز، در بازار فرابورس و گروه فلزات اساسی قرار دارد. این نماد از محدوده 1600 تومان، افتی در حدود 30 درصد را تجربه کرد و به محدوده 1100 تومان واکنش نشان داد.

امروز معاملات پرقدرتی را در این نماد شاهد بودیم به طوری که کدهای حقیقی با سرانه 76 میلیون تومان این نماد را خریداری کردند و سرانه فروش آنها 21 میلیون تومان بود.

مقاومت تاریخی سهم محدوده 1600 تومان است و در صورت افت قیمت نیز حمایت 1100 تومان پیش روی این نماد می باشد.

2. پکرمان: گروه صنعتی بارز با نماد پکرمان، در بازار بورس و گروه لاستیک و پلاستیک قرار دارد. این نماد 25 شهریور ماه نیز جزو سهام برگزیده بود و هنوز در محدوده حمایتی 1800 تومان در حال معامله است.

سرانه خرید کدهای حقیقی 64 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 15 میلیون تومان بود که نشاندهنده برتری خریداران بود.

در صورت رشد از این ناحیه، مقاومت 2700 تومان پیش روی این نماد می باشد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *