2 سهم برگزیده بازار سرمایه (پتایر – ثباغ) | چهارشنبه 8 مرداد ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (پتایر – ثباغ) | چهارشنبه 8 مرداد ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1پتایر1.32128
2ثباغ2.5816

1. پتایر: ایران تایر با نماد پتایر، در بازار بورس و گروه لاستیک و پلاستیک قرار دارد. بعد از واکنش به محدوده 8 هزار تومان در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 50 روزه، این سهم امروز در صف خرید قرار داشت.

95 درصد از فروش های امروز این نماد توسط یک کد حقوقی انجام گرفت که 35 کد حقیقی با سرانه 435 میلیون تومان خرید های پرقدرتی را در این نماد رقم زدند. میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی در این نماد 13 میلیون تومان بوده است.

مهمترین مقاومت سهم، سقف قبلی در قیمت 11 هزار تومان است و در صورت عبور از این قیمت، سقف کانال در حوالی 15 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

حمایت های مهم سهم نیز، محدوده های 8 هزار تومان و 6550 تومان است.

2. ثباغ: شهرسازی و خانه سازی باغ میشه با نماد ثباغ در بازار فرابورس و گروه انبوه سازی قرار دارد. این نماد امروز با حجم نسبتا بالایی که معامله شد توانست از سقف تاریخی خود عبور کند.

88 درصد فروش های امروز توسط کدهای حقوقی انجام گرفته است و 193 کد حقیقی، عمده خریدها را با سرانه 193 میلیونی انجام داده اند. میانگین سرانه خرید در ده روز اخیر در این نماد32 میلیون تومان بوده است.

در صورت تثبیت روی این سقف، ادامه روند صعودی و اهداف 2500 تومان و 3 هزار تومان برای این نماد محتمل است.

در صورت کاهش قیمت نیز، مهمترین حمایت ها، محدوده 1300 تومان و 1500 تومان است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • لطفا در صورت امکان زحمت بکشید تحلیل شصدف را انجام بدید.
    سپاسگزارم

    • سلام دوست عزیز… درخواست شما به تیم تحلیلی سیگنال منتقل شد.