3 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 8 تیر ماه 99)

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 8 تیر ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1غمینو3.24.51
2سفار1.955.55
3ختور3.541.24

1. غمینو : شرکت صنایع غذایی مینوشرق با نماد غمینو، در بازار فرابورس و گروه محصولات غذایی قرار دارد. این نماد دیروز هم جزو سهام برگزیده قرار داشت و در معاملات امروز حجم نسبتا بالایی معامله شد و در صف خرید قرار داشت.

هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 67 میلیون تومان خرید انجام داده است.

در صورت ادامه این روند پرقدرت، اهداف 3500 تومان و 5000 تومان را می توانیم برای آن در نظر داشته باشیم. در صورت کاهش قیمت، مهمترین حمایت آن حوالی 2200 تومان قرار دارد.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 8 تیر ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. سفار : سیمان فارس با نماد سفار در بازار بورس و گروه سیمان قرار دارد. این نماد از بهمن ماه سال گذشته، بین دو محدوده 8 هزار تومان و 13 هزار تومان در نوسان بوده است و امروز نیز در پایان بازار توانست به صف خرید برسد.

هر کد حقیقی به صورت میانگین، حدود 50 میلیون تومان خرید انجام داده است در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی حدود 8 میلیون تومان بوده است.

مهمترین مقاومت سهم، حوالی 13 هزار تومان قرار دارد و در صورت کاهش قیمت، محدوده 8 هزار تومان مهمترین حمایت آن محسوب می شود.

در صورت رشد از این ناحیه، منطقه 19 هزار تا 20 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 8 تیر ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

3. ختور : رادیاتور ایران با نماد ختور، در بازار بورس و گروه خودرو و ساخت قطعات قرار دارد. این نماد که در محدوده 11 هزار تومان تا 8 هزار تومان در قالب یک مثلث در حال اصلاح بود، امروز با حجم نسبتا بالا توانست سقف قبلی را بشکند.

در معاملات امروز هر کد حقیقی نزدیک به 34 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی 18 میلیون تومان بوده است.

در صورت ادامه روند صعودی، محدوده خط میانی کانال بسط یافته در حوالی 15 تا 16 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف اولیه برای آن در نظر داشته باشیم.

مهمترین حمایت های آن نیز، محدوده 10 هزار تومان و 8400 تومان است.

در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 50 روزه نیز استفاده شده است که قیمت در بالای آن در حال معامله است. در اندیکاتور RSI نیز شاهد آن هستیم که کانال نزولی به سمت بالا شکسته شده است.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 8 تیر ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • لطفا تحلیل خصدرا رو درج بفرمائید
    با تشکر

  • کاش فیلتر سرانه خرید بالای 50 ملیون تومن رو مینوشتین

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
8 بهمن 1399