2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 7 مرداد ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 7 مرداد ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1البرز2.631.62
2بسویچ2.682.84

1. البرز: بیمه البرز با نماد البرز در بازار اول بورس و گروه بیمه و صندوق بازنشستگی قرار دارد. بعد عبور از 1500 تومان، در چند روز اخیر حجم های نسبتا بالایی را در این سهم شاهد هستیم.

در معاملات امروز که با صف خرید نیز به پایان رسید، هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 40 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید حقیقی ها در این نماد 22 میلیون بوده است.

مهمترین حمایت سهم محدوده 1500 تومان است و در صورت رشد از این ناحیه، محدوده 2500 تا 3 هزار تومان را به عنوان هدف آن می توانیم در نظر داشته باشیم.

2. بسویچ: پارس سویچ با نماد بسویچ در بازار بورس و گروه ماشین آلات و دستگاه های برقی قرار دارد. همانطور که در تصویر ملاحظه می شود، این نماد مدت هاست که در محدوده 5 هزار تومان و 9 هزار تومان در نوسان بوده است و امروز نیز با نزدیک شدن به محدوده حمایتی 5 هزار تومان با افزایش تقاضا مواجه شده است.

در معاملات امروز هر کد حقیقی نزدیک به 23 میلیون تومان خرید انجام داده است در حالی که میانگین سرانه خرید در ده روز اخیر 8 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت سهم محدوده 5 هزار تومان است و قیمت تاریخی 9 هزار تومان مهمترین مقاومت آن می باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • سهراب جعفری

  سلام.میشه بفرمائید برای تحلیل از چه سایتی استفاده میکنید؟

  فکر کنم رهاورد نیست.

  • کارشناس تحلیل بازار

   سلام دوست عزیز… در این تحلیل از سایت نهایت نگر برای تحلیل نمادها استفاده شده است.

 • علی حمیدی یوسف اباد

  خودرو

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
8 بهمن 1399