2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 7 تیر ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 7 تیر ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1اتکام1.423.04
2غمینو2.414.11

1. اتکام: شرکت بیمه اتکایی امین با نماد اتکام، در بازار فرابورس و گروه بیمه قرار دارد. این سهم که در یک کانال صعودی در حرکت است، بعد از اصلاحی که از محدوده 900 تومان داشت، تا حوالی 620 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد اما به این محدوده که در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 50 روزه بود واکنش نشان داد.

در معاملات امروز هر کد حقیقی نزدیک به 20 میلیون تومان خرید انجام داد.

در صورت ادامه رشد از این ناحیه و عبور از سقف تاریخی در محدوده 900 تومان، اهداف 1200 تومان و 1400 تومان را می توانیم برای آن در نظر داشته باشیم.

مهمترین حمایت سهم در صورت کاهش قیمت نیز محدوده 620 تومان است.

تحلیل تکنیکال اتکام 7 تیر 99
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. غمینو: شرکت صنایع غذایی مینوشرق با نماد غمینو، در بازار فرابورس و گروه محصولات غذایی قرار دارد. بعد از اصلاحی که از محدوده 3500 تومان داشت، تا حوالی 2200 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد و به این محدوده و میانگین متحرک نمایی 50 روزه واکنش نشان داد.

این نماد امروز با حجم بالا توانست به صف خرید برسد. هر کد حقیقی در معاملات امروز به صورت میانگین، حدود 40 میلیون تومان خرید انجام داده است.

در صورت رشد از این ناحیه، اهداف 3500 تومان و محدوده 5000 هزار تومان در سقف کانال را می توانیم برای آن در نظر داشته باشیم.

مهمترین حمایت سهم نیز، محدوده 2200 تومان است.

تحلیل تکنیکال غمینو 7 تیر 99
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام لطفا غشهداب رو مورد بررسی قرار بدین مرسی

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
30 دی 1399