2 سهم برگزیده بازار سرمایه (اتکام – کساوه) | یکشنبه 6 مهر ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (اتکام – کساوه) | یکشنبه 6 مهر ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1کساوه2.771.42
2اتکام0.822.84

1. کساوه: صنایع کاشی و سرامیک سینا، با نماد کساوه در بازار بورس و گروه کاشی و سرامیک قرار دارد. بعد از افت 35 درصدی از محدوده 6 هزار تومان، تا حوالی 3600 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد و بعد از واکنش به این محدوده، امروزتوانست در صف خرید قرار بگیرد.

سرانه خرید کدهای حقیقی 23 میلیون و سرانه فروش آنها نیز 16 میلیون تومان بود که نشاندهنده برتری خریداران حقیقی بود.

در صورت از دست رفتن محدوده 3600 تومان، حمایت بعدی در نزدیکی 3200 تومان قرار دارد و مقاومت های 5 هزار تومان و 6 هزار تومان پیش روی این نماد می باشد.

2. اتکام: شرکت بیمه اتکایی امین با نماد اتکام، در بازار فرابورس و گروه بیمه قرار دارد. این نماد دیروز نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت و در حالی که عرضه ها در بازار امروز زیاد بود، با نزدیک شدن به دقایق پایانی در دامنه مثبت قرار گرفت.

سرانه خرید کدهای حقیقی 30 میلیون تومان و سرانه فروش آنها 10 میلیون تومان بود که نشاندهنده برتری خریداران در بازار امروز بود.

مهمترین حمایت سهم محدوده 650 تومان است و در صورت رشد از این ناحیه، محدوده 1000 تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • سلام لطفا غشهداب را تحلیل کنید

 • قیمت سهم خیلی خوبه فکر کنم جامونده باشه

 • سلام لطفا غشهداب رو تحلیل کنید ممنون

  • کارشناس تیم سیگنال

   با سلام
   درخواست شما به تیم تحلیل سیگنال منتقل خواهد شد.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
27 فروردین 1400