2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 6 مرداد ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 6 مرداد ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1کی بی سی3.6926
2فاراک1.92.42

1. کی بی سی: شرکت کی بی سی با نماد کی بی سی در بازار فرابورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. این نماد دیروز نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت و در معاملات امروز کار خود را با صف خرید آغاز کرد.

همانطور که در تصویر ملاحظه می شود، حجم معاملات امروز در مقایسه با دیروز افزایش داشت و 90 درصد فروش ها توسط کدهای حقوقی انجام گرفت و در سمت خریدارها نیز، بیش تر از 90 درصد خریدها توسط کدهای حقیقی انجام گرفت.

هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 190 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید حقیقی در این نماد 10 میلیون تومان بوده است.

برای ادامه روند صعودی، مقاومت سقف قبلی در حوالی 4500 تومان را پیش رو دارد و محدوده های 5 هزار تومان و 6 هزار تومان نیز به عنوان اهداف آن می توانیم در نظر داشته باشیم.

2. فاراک: ماشین سازی اراک با نماد فاراک، در بازار بورس و گروه ساخت محصولات فلزی قرار دارد.

بعد عبور از محدوده 1400 تومان، این سهم مدت ها در نوسان بوده و در یک مثلث اصلاحی قرار دارد. امروز با حجم نسبتا بالایی توانست به صف خرید برسد. در معاملات امروز هر کد حقیقی به صورت میانگین در حدود 38 میلیون تومان خرید کردند در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی در این نماد 15 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت سهم، محدوده 1400 تومان است و در صورت رشد از این ناحیه، اهداف 2 هزار تومان و 2500 تومان را می توانیم برای آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • ایوب محمدی دوست

    از راهنمایی شما متشکرم

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
30 دی 1399