2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 4 مرداد ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 4 مرداد ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1کرماشا2.356.38
2اپرداز1.392.93

1. کرماشا: صنایع پتروشیمی کرمانشاه با نماد کرماشا در بازار اول بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. بعد از اصلاحی که از محدوده 5500 تومان داشت، تا حوالی 4500 تومان و میانگین متحرک نمایی 20 روزه نیز کاهش قیمت را تجربه کرد و امروز نیز توانست به صف خرید برسد.

در معاملات امروز، هر کد حقیقی به صورت میانگین حدود 84 میلیون تومان خرید کرد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی 17 میلیون تومان بوده است. 89 درصد از فروش های روی تابلو را چند کد حقوقی انجام دادند و 90 درصد خریدهای امروز نیز توسط حقیقی ها انجام شده است.

در صورت رشد قیمت و عبور از سقف 5500 تومان، محدوده های 6500 تومان و 8 هزار تومان را می توانیم به عنوان اهداف آن در نظر داشته باشیم.

در صورت کاهش قیمت نیز، محدوده 4500 تومان به عنوان حمایت مهم آن می باشد.

2. اپرداز: آتیه داده پرداز با نماد اپرداز، در بازار فرابورس و گروه اطلاعات و ارتباطات قرار دارد. این نماد در اردیبهشت ماه امسال نیز جزو سهام برگزیده بود و توانست تا سقف کانال رشد کند. بعد از برخورد به سقف کانال در محدوده 3800 تومان، این نماد با کاهش قیمت مواجه شد و تا محدوده 3 هزار تومان در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 50 روزه نیز افت قیمت را تجربه کرد.

در معاملات امروز، کدهای حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 30 میلیون تومان خرید انجام داده اند در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی 12 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت های سهم، 3 هزار تومان و 2600 تومان می باشد و در صورت رشد قیمت، سقف کانال در حوالی 4 هزار تومان به عنوان هدف آن می باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • جواد پورپیله ور

    سیگنال واقعا تک است ونمونه ندارد درود برشما که آخرین وگزیده ترین ومفیدترین ها را عرضه میکنید

  • من پنج ساله پیش 16هزار سهم خریدم حدودا پنج تومان شد الان همون شده 50میلیون تازه شش ماهه دیگه تو حمایت شش تومانی میشه صد تومان. بزن دست قشنگه رو

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
14 مرداد 1400