2 سهم برگزیده بازار سرمایه (صبا – افق) | دوشنبه 31 شهریور ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (صبا – افق) | دوشنبه 31 شهریور ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1صبا2.190.96
2افق0.942.29

1. صبا: سرمایه گذاری صبا تامین با نماد صبا در بازار فرابورس و گروه سرمایه گذاری ها قرار دارد. از محدوده 1370 تومان، افت 35 درصدی را در این سهم شاهد بودیم و بعد از واکنش به ناحیه 850 تومان، در دو روز اخیر این نماد علی رغم افزایش عرضه ها در بازار، در دامنه مثبت معامله شده است.

سرانه خرید و فروش کدهای حقیقی هر دو در نزدیکی 11 میلیون تومان بودند که نشان می دهد خریداران و فروشندگان قدرت نسبتا برابری داشتند.

مهمترین حمایت های سهم، محدوده 1000 تومان و 850 تومان است.

2. افق: فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با نماد افق در بازار بورس و گروه خرده فروشی ها قرار دارد. این نماد نیز از محدوده 9 هزار تومان، افت 30 درصدی را تجربه کرد و به ناحیه 6 هزار تومان واکنش نشان داد.

سرانه خرید کدهای حقیقی، 27 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 12 میلیون تومان بود که باعث برتری خریداران نسبت به فروشندگان شد.

مهمترین حمایت سهم محدوده 6 هزار تومان است و در صورت رشد از این ناحیه، مقاومت 9 هزار تومان پیش روی این سهم است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام لطفا نماد غشهداب رو تحلیل کنید

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
8 بهمن 1399