2 سهم برگزیده بازار سرمایه (تیپیکو – غاذر) | دوشنبه 3 شهریور ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (تیپیکو – غاذر) | دوشنبه 3 شهریور ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1تیپیکو1.421.91
2غاذر3.092.09

1. تیپیکو: سرمایه گذاری دارویی تامین با نماد تیپیکو، در بازار بورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. با افت 35 درصدی از محدوده 7500 تومان، این نماد در نزدیکی محدوده حمایتی 4400 تومان قرار گرفته است.

در معاملات امروز 6 میلیون برگ سهم داد و ستد شد و کدهای حقیقی به صورت میانگین حدود 30 میلیون تومان خرید کردند در حالی که سرانه فروش کدهای حقیقی 16 میلیون تومان بود.

مهمترین حمایت های سهم محدوده های 4400 تومان و 3800 تومان است و در صورت صعود، مقاومت های 6 هزار تومان و 7500 تومان را پیش رو دارد. محدوده 8500 تومان در سقف کانال را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

2.غاذر: کشت و صنعت پیاذر با نماد غاذر، در بازار بورس و گروه محصولات غذایی قرار دارد. در محدوده سقف تاریخی 6 هزار تومان، شاهد حجم های نسبتا بالایی در این سهم هستیم و امروز نیز با صف خرید به کار خود پایان داد.

در معاملات امروز هر کد حقیقی حدود 40 میلیون تومان خرید کرد و سرانه فروش حقیقی ها نیز حدود 19 میلیون تومان بود که باعث برتری خریداران حقیقی به فروشندگان شد.

در صورت تثبیت روی این سقف، محدوده 8 هزار تا 8500 تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
30 دی 1399