2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 29 تیر ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 29 تیر ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1فخوز2.45.41
2سامان1.325.36

1. فخوز: فولاد خوزستان با نماد فخوز، در بازار بورس و گروه فلزات اساسی قرار دارد. این نماد که در یک کانال صعودی از ابتدای امسال در حال حرکت است، امروز حجم بالایی در آن معامله شد و به صف خرید رسید.

هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 75 میلیون تومان خرید کرد در حالی که میانگین 10 روزه سرانه خرید هر حقیقی در این نماد 16 میلیون تومان بوده است.

حجم معاملات امروز در این نماد 76 میلیون برگ سهم بود که دو برابر میانگین حجم 10 روزه اخیر بوده است.

در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 20 روزه استفاده شده است که قیمت در نزدیکی آن قرار دارد و مهمترین حمایت سهم در صورت افت قیمت، محدوده 3300 تومان است.

در صورت رشد از این ناحیه نیز، سقف کانال در حوالی 6 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر بگیریم.

2. سامان: بانک سامان با نماد سامان، در بازار پایه زرد فرابورس و گروه بانک ها قرار دارد. بعد از اصلاحی که از محدوده 1850 تومان داشت، تا حوالی 1600 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد و بعد از واکنش به این ناحیه امروز توانست به صف خرید برسد.

سرانه خرید هر کد حقیقی در معاملات امروز 165 میلیون تومان بود که رقم بسیار بالایی است. میانگین ده روزه سرانه خرید حقیقی در این نماد 29 میلیون تومان بوده است.

حمایت های مهم سهم، 1600 تومان و 1400 تومان است.

در صورت رشد از این ناحیه، محدوده 2 هزار و 2500 تومان را می توانیم به عنوان اهداف آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • حسن بادکوبه

    اطلاعات خوبي تهيه شده بود و کاراي داشت . بسيار ممنون .

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
8 بهمن 1399