2 سهم برگزیده بازار سرمایه (زشگزا – کشرق) | دوشنبه 27 مرداد ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (زشگزا – کشرق) | دوشنبه 27 مرداد ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1زشگزا2.141.06
2کشرق3.264.88

1. زشگزا: شير و گوشت زاگرس شهركردبا نماد زشگزا، در بازار فرابورس و گروه زراعت و خدمات وابسته قرار دارد. با اصلاحی که از محدوده 15 هزار تومان در این سهم رخ داد، تا نزدیکی ده هزار تومان و میانگین متحرک نمایی صد روزه نیز کاهش قیمت را تجربه کرد و با افزایش تقاضا در روزهای اخیر، امروز در صف خرید قرار داشت.

مهمترین حمایت های سهم در محدوده 10 هزار تومان و 8500 تومان قرار دارد و محدوده 17 هزار تومان را نیز می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

2. کشرق: صنعتي و معدني شمال شرق شاهرود با نماد کشرق، در بازار فرابورس و گروه استخراج زغال سنگ قرار دارد. این نماد که در ابتدای معاملات کار خود را با صف فروش آغاز کرد، در اواسط بازار با جمع شدن صف فروش توانست در صف خرید قرار بگیرد.

در معاملات امروز که در نزدیکی سقف 9 هزار تومان انجام می شد، حدود 4 میلیون برگ سهم معامله شد که حدود 3 برابر میانگین حجم ده روز اخیر در این نماد بوده است.

در صورت تثبیت روی این سقف، محدوده های 12 هزار تومان و 20 هزار تومان را می توانیم به عنوان اهداف آن در نظر داشته باشیم. حمایت های این سهم نیز، سقف قبلی شکسته شده در حوالی 9 هزار تومان و همچنین محدوده 6 هزار تومان است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
25 دی 1399