2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 26 خرداد ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 26 خرداد ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1حآسا1.075.66
2بترانس5.463.31

1. حآسا : آسیا سیر ارس با نماد حآسا، در بازار فرابورس و گروه حمل و نقل قرار دارد. این نماد که در یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد، با نزدیک شدن به محدوده 2200 تومان و میانگین متحرک نمایی 50 روزه، واکنش نشان داده است و در معاملات امروز نیز با صف خرید به کار خود خاتمه داد.

هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 56 میلیون تومان خرید انجام داده است در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی حدود 11 میلیون بوده است.

همانطور که در چارت ملاحظه می شود، مهمترین حمایت های سهم 2200 تومان و 1800 تومان است.

مقاومت تاریخی این نماد، محدوده 2800 تومان است. در صورت عبور از این مقاومت، منطقه 3000 تا 3200 تومان در حوالی خط میانی کانال را به عنوان هدف اول و سقف کانال صعودی در محدوده 4 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف دوم برای این نماد در نظر داشته باشیم.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 26 خرداد ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. بترانس : ایران ترانسفو با نماد بترانس، در بازار بورس و گروه ماشین آلات و دستگاه های برقی قرار دارد. همانطور که در چارت با فلش قرمز رنگ نمایش داده شده است، امروز حجم بسیار سنگینی را در این نماد شاهد بودیم به طوری که  بترانس بالاترین ورود نقدینگی حقیقی را با 215 میلیارد تومان داشت.
 هر کد حقیقی در معاملات امروز نزدیک به 70 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی 16 میلیون بوده است.

مهمترین حمایت های سهم، 4 هزار و 3300 تومان است و در صورت رشد از این منطقه، محدوده 6 هزار تا 6800 را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 26 خرداد ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
3 بهمن 1399