2 سهم برگزیده بازار سرمایه (ارفع – وصندوق) | دوشنبه 24 شهریور ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (ارفع – وصندوق) | دوشنبه 24 شهریور ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1ارفع0.99.53
2وصندوق2.28.04

1. ارفع: شرکت آهن و فولاد ارفع با نماد ارفع، در بازار فرابورس و گروه فلزات اساسی قرار دارد. این نماد امروز به در 15 دقیقه ابتدایی بازار توانست به صف خرید برسد و در پایان معاملات نیز با صف خرید 20 میلیونی به کار خود خاتمه داد.

کدهای حقیقی با سرانه 90 میلیون تومان خرید کردند و نسبت خریدار به فروشنده نیز 9.5 بود که نشاندهنده قدرت خریداران حقیقی در معاملات امروز بود.

مهمترین حمایت سهم محدوده 1300 تومان است و سقف قبلی در قیمت 2100 تومان نیز مهمترین مقاومت آن می باشد.

2. وصندوق: سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی با نماد وصندوق، در بازار بورس و گروه شرکت های چند رشته ای صنعتی قرار دارد. این نماد از محدوده 2600 تومان در حدود 40 درصد اصلاح کرد و با نزدیک شدن به محدوده حمایتی 1500 تومان، دوباره با افزایش تقاضا مواجه شد.

امروز کدهای حقیقی به صورت میانگین با سرانه 136 میلیون تومان خرید کردند و سرانه فروش نیز حدود 17 میلیون تومان بود که نشاندهنده برتری خریداران در معاملات امروز بود.

مهمترین حمایت سهم محدوده 1500 تومان است و مقاومت های 2 هزار تومان و 2600 تومان را می توانیم برای آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • مریم تاجیک

    به امید روزهای خوب برای مردم کشورم ایران

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
26 فروردین 1400