2 سهم برگزیده بازار سرمایه (وسپه – چکاپا) | یکشنبه 16 شهریور ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (وسپه – چکاپا) | یکشنبه 16 شهریور ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1وسپه1.133.75
2چکاپا2.441.33

1. وسپه: سرمایه گذاری سپه با نماد وسپه، در بازار بورس و گروه سرمایه گذاری ها قرار دارد. این نماد بعد از افت 35 درصدی، تا محدوده 1500 تومان نیز افت قیمت را تجربه کرد. این محدوده که در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 100 روزه قرار دارد، مانع کاهش قیمت بیشتر در این نماد شده است و امروز نیز بر خلاف عرضه های فراوان در بازار توانست صف خرید مستحکمی را تشکیل دهد.

کدهای حقیقی به صورت میانگین حدود 58 میلیون تومان خرید کردند و سرانه فروش آنها نیز 15 میلیون تومان بود که در نهایت باعث شد خریداران حقیقی قدرت بیشتری در مقایسه با فروشندگان داشته باشند.

مهمترین حمایت های سهم در صورت افت قیمت، محدوده های مهم 1350 تومان و 950 تومان است.

2. چکاپا: گروه صنايع كاغذ پارس با نماد چکاپا، در بازار فرابورس و گروه محصولات کاغذی قرار دارد. این نماد از محدوده 1450 تومان، افتی در حدود 40 درصد را تجربه کرده است و در دو روز اخیر با افزایش تقاضا مواجه شد و در صف خرید قرار گرفته است.

در معاملات امروز کدهای حقیقی حدود 44 میلیون تومان خرید کردند و سرانه فروش نیز حدود 30 میلیون تومان بود که نشان دهنده قدرت خریداران نسبت به فروشندگان بود.

در صورت کاهش قیمت، مهمترین حمایت سهم محدوده های 800 تومان و 600 تومان است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • یکی از نمادهای بورسی که بیشترین افت را در ۴ ماه گذشته ، چکاپا بوده است حتی هنگامی کلیت بازار مثبت بود چکاپا با منفی ۵ معامله می‌شد چه اتفاقی افتاده که این سهم به قیمت دوسال خود برگشته است گفتیم سهامداری کنیم بدبخت شدیم
    ما را راهنمایی کنید